2733
2734

عصبی بود و یکم دروغ گفته بود سه سال باهاش بودم خانوادم اصلا قبولش ندارن میگن توروخدا خودتو بدبخت نکن😔

اولین کسی بود باهاش رفتم تو رابطه سه سال عاشقش بودم با همه سختی ها😔هرکاری میکنم نمیتونم بعدش از کسی خوشم بیاد ادمای خیلی خیلی مهربون و خوب سرراهم میان وقتی بهشون فک میکنم دلم از شدت دلتنگی میترکه😔

من‌ نمیدونم چیکار کنم😔چجوری فراموشش کنم😔یه ماهه جدا شدم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من یه دوستی داشتم اونم یکیو دوس داشت هرکار می‌کرد نمیتونس فراموش کنه تا اینکه ب گفته یکی.. اسمه طرف رو نوشت رو کاغذ و خاکش کرد! میگفت یه مدت گذشت مهرش از دلم افتاد

تروخدا دعا کنید بچم بتونه چهار دست و پا بره خیلی نگرانم 

کم کمش ۶ ماه زمان لازم داری تا به زندگی عادی برگردی..

حالت طبیعیه.. همه بعد جدایی حالشون مثل تو میشه گلم

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
بین ۴ تا ۱۲ ماه برای فراموشی لازمه تو این مدتم باید خودت به خودت کمک کنی بهش فکر نکنی سرت گرم چیز ...

بدبختی اینه محل کارم تو شهر اوناس و باید دو روز دیگه برم اونجا و‌یه سال و نیم اونجا باشم و محل کارم رو‌به ر‌وی خونشه و من دارم دیونه‌میشم‌ازینکه‌ببنمیش ازینکه اگه بدونه اونجام ولم نمیکنه هرکار میکنه برگردم و گند میزنه به تلاشی که برای فراموشی کردم

کم کمش ۶ ماه زمان لازم داری تا به زندگی عادی برگردی.. حالت طبیعیه.. همه بعد جدایی حالشون مثل تو میش ...

کاش یکی بگه تضمینی یه روز میاد که دلت نمیگیره و من هرچقدر باشه متنظر میمونم😔

2706