2733
2734
عنوان

نامزدم قدش كوتاهه چكار كنم

| مشاهده متن کامل بحث + 82577 بازدید | 547 پست
من ١٥٨ وزنم ٥٧

عزیزم خودتم بلند نیستی 

قدتون مناسبه

خدایگان غلط املایی هستم.سیاست خیلی کثیفه،اینو وقتی عضو شورای دانش اموزی مدرسه بودم فهمیدم  🥺😂نی نی سایت کجاست؟جاییست که کاربرانش حجاب اجباری را مفید و واکسن اجباری را مضر میدانند،در این سایت هرچند سرکاربران در زندگی خودشان است اما در خصوص تعداد فرزندان و سن ازدواج سایرین نظر میدهند من همونیم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا،نه چپیا باهام راه میان نه راستیا منو بیشتر دوست داشته باشید✌️🥲😂#درحال_مبارزه_باوسواس #درحال_مبارزه_بافشارخون✌️کمی عکاس،مقداری اهل مطالعه و به مقدار لازم ادویه😐😂❤️عه آلوئه عههه آلبالوئهههه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

ممکنه خوشگلی و قد بلند عادی بشه ولی نقص و اختلاف قد هیچوقت عادی نمیشع منکه پشیمونم توصیه میکنم باعاش ازدواج نکنی

کاربری مشترکه ۳ نفره .انقد نگید تاپیکات باهم نمیخونه.اگه ناراحتی التماست نکردم

من ۱۶۵ و شوهرم ۱۷۵ اوایل قدش خیلی ناراحتم میکرد ولی الان واسم عادی شده انقد کم و کسر داره که قدش به چشم نیاد😂

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 
2706