2726
عنوان

ساخت طبقه دوم روی سقف ضربی

174 بازدید | 9 پست

سلام 

میخواستم بدونم کسی تجربه ساختن یه طبقه روی سقف ضربی رو داشته 

فکر میکنم قدمت بنا واسه سال 65 باشه ولی 10 ساله که با سازیش کردن 

حالا میخواستم بدونم اصلا شهرداری جواز ساخت میده چون از چند نفر که پرسیدیم بعضیا گفتن میشه ساخت بعضیا هم گفتم نمیشه

عزیزم فکرنکنم روی طاق ضربی بشه خونه ساخت 

پدربازگ من خونشون دوتاازاتاقاش طاقش ضربیه .طبقه دوم روروز قسمتی درست کردن که صافه 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
عزیزم فکرنکنم روی طاق ضربی بشه خونه ساخت  پدربازگ من خونشون دوتاازاتاقاش طاقش ضربیه .طبقه دوم ...

چقدر بد

اگه میشد خیلی خوب بود حداقل یه سقف داشتیم

دیگه فکر نمی‌کنم با این پس اندازمون بتونیم خونه بخریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر بد اگه میشد خیلی خوب بود حداقل یه سقف داشتیم دیگه فکر نمی‌کنم با این پس اندازمون بتونیم خونه ...

انشاءالله که شماهم خیلی زودخونه داربشید 

یه سربه سایت جهش مسکن بزن 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2728
ممنونم ازتون کاش یه تبصره ای داشت  که میشد خونه ساخت با این شرایط

انشاءالله که میشه .یکی دویتان گفت توسایت جهش مسکن ثبت نام کنید یازمین میدک یامطکن بااقساط بلندمدت 

[QUOTE=212921833]انشاءالله که میشه .یکی دویتان گفت توسایت جهش مسکن ثبت نام کنید یازمین میدک یامطکن بااقساط بلندمدت&nb ...[/QUOTE میخواستم روی طبقه بالا خونه مادرشوهرم یه طبقه بسازیم ولی چون سقفش ضربی هست امکانش نیست

حالا قراره شوهرم از شهرداری سوال کنن ببینه چجوریه

تو نقشه هوایی که داره زده دیوار بار بر داره و این یعنی نیمه اسکلته

بنظر خودم رفتنش بی مورده ولی نمیخوام دلشو بشکنم شاید یه راهی پیدا بشه

غصه نخورانشاءالله که جورمیشه