2733
2739

@می_می_ناز‍ مامی ترنم هم تگ کنید نفری ۵ صلوات اگه میشه برای شادی روحشون بفرستیذ دوست داشتید پربازدیدش کنید🙏🏻

من که میدونم حالت باهام خوبه💔 من که میدونم قلبت واسش میکوبه 😭از اولش دو دره بودی اونی که فکرشو میکردم نه نبودی!  طرفدار شدید مهرادجم:)!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کیه؟

یکیشون هواپیما سوار میشه سقوط میکنه میمیره با بچه ۶ ماهه اون یکی هم سرطان میگیره و فوت میشه...

من که میدونم حالت باهام خوبه💔 من که میدونم قلبت واسش میکوبه 😭از اولش دو دره بودی اونی که فکرشو میکردم نه نبودی!  طرفدار شدید مهرادجم:)!
2731

آخر شبی باز شروع شد بخدا دلمون میگیره همین جوریش خیلی ها هستن که سالهاست تو این سایت مردن کسی خبر نداره خدا همشون رحمت کنه

اینجیمه اورگیم بختیمیزقارادااولساکفنیمیز آق اولاجاخ🥺🥺🥺🥺🥺آنا کاش یوخویا گالایدون

من از قبل خواننده خاموش بودم

مي مي نازو يادمه..يك مدت نبودم بعدا كه اومدم ديدم نوشتن همسر جديد شوهرشم اينجاست درسته؟؟؟

مامي ترنممم همون بود كه تصادف كردن؟ يادم نيسز

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
من از قبل خواننده خاموش بودم مي مي نازو يادمه..يك مدت نبودم بعدا كه اومدم ديدم نوشتن همسر جديد شوهر ...

اره عزیزم همون بود والا من چیزی در مورد شوهرش نشنیدم که هست یت نه

2738
مرسی...

میگم مادرشوهر نی نی یاری اذیتش کن😈

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
اره عزیزم همون بود والا من چیزی در مورد شوهرش نشنیدم که هست یت نه

شوهرش نه..زن شوهرش..يك چيز محوي يادمه كه يكي اومد گفت من زن شوهرش شدم و بچه ها اوكين و اينا

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
شوهرش نه..زن شوهرش..يك چيز محوي يادمه كه يكي اومد گفت من زن شوهرش شدم و بچه ها اوكين و اينا

اهان ولی من یادم نمیتد منم خواندده خاموشم توی سایت ۳ سال

من از قبل خواننده خاموش بودم مي مي نازو يادمه..يك مدت نبودم بعدا كه اومدم ديدم نوشتن همسر جديد شوهر ...

خدا رحمتشون کنه منم فرستادم 

اگه میشه رای بهم بده از فروشگاه ادان بابا کالا رو که میخوام رایگان بگیرم https://adanbaba.shop/wap/goods/bargainlaunch.html?launch_id=468826