2733
2734

بزار به کسی ربطی نداره مگه بیرون نمیبیننت😐

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هرجور راحتی

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
2738

هرطور که خودت دوست داری عزیزم 

در دنیا چیزهای خوبی وجود دارد که می‌توان برایشان جنگید.                                                                                   جی.آر.آر.تالکین 
هرطور که خودت دوست داری عزیزم 

دوست دارم بذارم اما میبینم اطرافیانم نمیذارن هیچکدوم ن خاهرام ن دختر عموم اما خودم دوست دارم بذارم

اگه فا..ل خواستی درخواست بده
دوست دارم بذارم اما میبینم اطرافیانم نمیذارن هیچکدوم ن خاهرام ن دختر عموم اما خودم دوست دارم بذارم

بزار عزیزم مهم نیست که بقیه چیکار میکنن اونا دوست ندارن بزارن ولی تو که دوست داری هیچ اشکالی نداره 

در دنیا چیزهای خوبی وجود دارد که می‌توان برایشان جنگید.                                                                                   جی.آر.آر.تالکین