2726

آره 

من🙊😍😂

کاربر قدیمی🥴🤦🏼‍♀️❤️ عشق های من👈🏻اهورا مزدا❤️پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️ گفتار نیک❤️پندارنیک❤️کردار نیک❤️  (خودم معنیه امضامو میدونم،،لازم نیست شما یادآوری کنید) مرسی🙏🥳😉😊
من، الان کاملا تووی برزخِ دنبا دست و پا میزنم خدا هم کمکم نمیکنه😭

خداااااا بزرگه

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره ایت الله ناصری 

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 

کسی که این ویژگی زو داشته باشه نمیاد جار بزنه که

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قبل حمله: بزدلید که حمله نمیکنید شروع حمله:این اسباب بازی ها به اسرائیل نرسیده می افتندبعد رسیدن : گنبد آهنین نابودشون میکنهبعد اصابت : زمین خالی رو زدیدبعد تصاویر خسارت:جواب اسرائیل رو خواهید گرفتامروز صبح:چه فایده داره وقتی اقتصاد خرابه؟!!این مکالمه آشنا نبود براتون؟😂  توی اسرائیل آب و غذا کم شده ،توی ایران تخمه و آجیل😁القدس النا🇯🇴 🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀
2728
من، الان کاملا تووی برزخِ دنیا دست و پا میزنم خدا هم کمکم نمیکنه😭

نه اینطوری نگو

خدا خیلی بزرگ

خدایی که عالم به این بزرگی رو آفریده مگه میشه حواسش به شما نباشه 

هروقت فکر کردی تک افتادی به این فکر کن کدوم قدرتی میتونه ۶ میلیارد آدم رو با مشخصات متفاوت تو این دنیا خلق کنه؟

من که میگم هست... یه آقای روحانی بود برا نماز جماعت مدرسه میومد اون می‌گفت توی مدرسه یه دختری بوده که می‌گفت تو خیابون سر مردمو به شکل یه حیوون میبینم بعد می‌گفت تحقیق کردم دیدم خوانواده مومنی داره و اینا چون اولش فک میکردم دروغ میگه بعد دیدم راس میگه

این کاربری واسه دو نفره (من و خواهرم)

اینجور آدما بعد از فوتشون همه میفهمن میگن آقای عاملی که جند وقت پیش فوت کرد هم مقام والایی داشتن

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 
2706