2137
2106

من، الان کاملا تووی برزخِ دنیا دست و پا میزنم خدا هم کمکم نمیکنه😭

به این نگاه نکن که دارم ریپلای میکنم یا لایک میکنم یا تاپیک میزنم، جسمِ من مُرده فقط دارم مثل لاشه با خودم ایمورو اونور می کِشَمِش😔خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااابه فریادم برس😭

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

2166

من،ولی چشم دوزخیم کلا همه جا رو جهنم میبینم

خدایا امیدم تویی مادر شدن رو از من نگیر🙏        تاپیک در مورد سقط مکرر که تجربیات درمانشون و میگن،تگم کنید لطفا                    (وشد چهـــــــار بار از دست دادنت😔)                                  گاهی آدم با غریبه ها راحتتر درد ودل میکند تا آشنا🙃یکم عصبیم ولی منطق حالیم میشهه🤨🙂                                      اسم کاربرها سخت یادم میمونه چه اونها ک ناراحتم کردن(کمه) چه اونها ک یه عالمه مهربون بودن و لطف داشتن😘😍گفتم ک یه موقع تضادی پیش میاد بدونید حافظم ضعیفه🤪

خیلی ادما که عادی از کنارشون رد میشی ولی مومنن امکان داره داشته باشن ولی ایشونو همه میدونستن بقیه رو کسی نمیدونه از احوالاتشون اطرافیان متوجه میشن

برای ارامش رابطمون ی صلوات مهمونم کنید    تیکر عروسیمه دعا کنید بعد دوسال بالاخره با ارامش بریم خونمون
2165

اگه باشه جار نمیزنه

بگو که از غم عشقت،چگونه جان برهانم؟چگونه اینهمه غم را به هر طرف بکشانم؟نه پای رفتن ازینجا😥نه طاقتی که بمانم😔چگونه دست دلم را،به دست توبرسانم؟😭

نمیدونم ولی شاید باشه

علمایی که مراقبه شدید دارن 

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘
2183

آره 

من🙊😍😂

کاربر قدیمی🥴🤦🏼‍♀️❤️ عشق های من👈🏻اهورا مزدا❤️پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️ گفتار نیک❤️پندارنیک❤️کردار نیک❤️  (خودم معنیه امضامو میدونم،،لازم نیست شما یادآوری کنید) مرسی🙏🥳😉😊
من، الان کاملا تووی برزخِ دنبا دست و پا میزنم خدا هم کمکم نمیکنه😭

خداااااا بزرگه

خدایا امیدم تویی مادر شدن رو از من نگیر🙏        تاپیک در مورد سقط مکرر که تجربیات درمانشون و میگن،تگم کنید لطفا                    (وشد چهـــــــار بار از دست دادنت😔)                                  گاهی آدم با غریبه ها راحتتر درد ودل میکند تا آشنا🙃یکم عصبیم ولی منطق حالیم میشهه🤨🙂                                      اسم کاربرها سخت یادم میمونه چه اونها ک ناراحتم کردن(کمه) چه اونها ک یه عالمه مهربون بودن و لطف داشتن😘😍گفتم ک یه موقع تضادی پیش میاد بدونید حافظم ضعیفه🤪

اره ایت الله ناصری 

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 

کسی که این ویژگی زو داشته باشه نمیاد جار بزنه که

به پدر و مادر بابک خرمدین ایراد نگیر دوست عزیزم   وقتی سقط و قتل جنین بیگناه برات یه مسئله ساده است     آهای مامانی که به هر دلیلی میخوای، کوچولوی توی دلت رو سقط کنی. اگر اون نی نی میتونست باهات حرف بزنه، فقط یه سوال ازت میپرسید :                                                                    به کدام گناه منو تیکه تیکه میکنی مامانی           صاحب دوم کاربری
من، الان کاملا تووی برزخِ دنیا دست و پا میزنم خدا هم کمکم نمیکنه😭

نه اینطوری نگو

خدا خیلی بزرگ

خدایی که عالم به این بزرگی رو آفریده مگه میشه حواسش به شما نباشه 

هروقت فکر کردی تک افتادی به این فکر کن کدوم قدرتی میتونه ۶ میلیارد آدم رو با مشخصات متفاوت تو این دنیا خلق کنه؟