2194
2106

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166

جوجه ونوشابه مشکی میدن😂😂😂😂😂

هرچیزیکه میشنویم دیدگاه است نه واقعیت!هرچیزی که میبینیم یک زاویه ی دیداست نه حقیقت!❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙
فقط پر بازدید شد ترخدا واس رفع بیماریم دعام کنین🙏🌷

بیماریت چیع دعا کنم

این دیوونه💀وجدان داشت                                         دیوونه عـشــ💔ــق داشت...(:                                                    این دیوونه، حس داشت😅                                        اما شده شـیــطــ👿ــان                                               این دیوونه، ای کــاش...☠️                                              این دیوونه، ای جــــان🤤                                           این دیوونه،پیک باز🥃بریز،بکن،عشق باش...🤘🏻
فقط پر بازدید شد ترخدا واس رفع بیماریم دعام کنین🙏🌷

الهی آمین 🤲🤲🤲

اگر اسلام دست و بالمون را نبسته بود همه پسرا دانشگاهمون را از دم بوس میکردم و گاز میگرفتم خواهشا ادا تنگا رو واسه ما در نیارید باشه
2050

یه موضوع جالب،چالش بزاری پربازدید میشی...

حواسمون باشه ما جـسم نیستیم...! جـسم فقط عضوی از ماست،ما فراتر از جـسمیم چیزی که قشنگمون میکنه روح خاص و خوشتیپه:)                     
2183

من اگه حال داشتم تاپیک شماروکمک کنم پربازدیدبشه که خودم یه تاپیک درست درمون میزدم😅

فقط اگه پربازدیدشدتاپیک ،ازتون میخوام واسه خونه دارشدنمون دعاکنید 💚

حس بودنت قشنگ ترین حس دنیاست❤