2733
2734
عنوان

حتی دوست های زشتمم کلی خواستگار دارن...

| مشاهده متن کامل بحث + 15420 بازدید | 276 پست
فعلا که دارم درس میخونم دانشگاه تاپ هم میخونم ولی دارم با چشای خودم میبینم که پسرای تحصیل کرده اونم ...

خوب عزیزم این موردها قسمت مردهای خاص میشن و بقیه جامعه یعنی بالای هشتاد درصد که شرایط معمولی دارن و مردهای معمولی سراغشون میرن 

مهم کیفیت زندگی و شادی 

مرد تاپ واسه همه زنهاست اصلا اهمیت ندهد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کم فعالیت میکنی تو اجتماع؟

فقط بحث کم بودن تو اجتماع نیس. من دانشگاه هم که میرفتم با اینکه قیافم از خیلیاااا بهتر بود . حتی یکبااار برا دوستی هم‌نیشنهادی نداشتم. البته خودمم آدمیم که سختت بتونن نزدیکم بشن برا دوستی ! چون رو نمیدم. ولی میتونستن که عاشقم بشن .. اتفاقا ب دلیل سنگین بودن.... ولی همینم نشدن....... 

خدایا شکرت بخاطر همه چیزایی که داریم و حواسمون نیست... میشه از خدا بخواین حاجت دلمو بده ؟ خیییلی ساله میخوامش... ❤❤

ببین منم مثل تو بودم معیارم همینا بود بیشتر خواستگارام تا میومدن میرفتم پشت سرشونم نگاه نمی کردن درست وقتی که دیگه میخواستم خواستگار راه ندم همسرم اومد خواستگاری باور کن خیلی اذیت شدم سر همین خواستگارام اما الان شوهرم و خانوادش تو فامیل تک هستن هر چه دیر آید خوش آید 

انرژی مثبت بده و ارتعاش مثبت بده بگو من بهترین ازدواج و می کنم شوهر من بهترینه باور کن میشه

40 بار (40 روز نه 40 بار) سوره حجرات خواستگار زیاد میشه خوب و نامتناسب قاطی هستنا 

ذکر المهیمن 125 مرتبه تکلیف ازدواج و... هر مساله ای رو مشخص میکنه 

میتونی بری اینستا و پیجهای مشهد رو فالو کنی و دایرکت بدی به خانمها که  من راوی ازدواج هستم اگر دختر پسر مجرد می‌شناسید معرفی کنید بعد اگر پسر خودشون یا فامیل موقعیتش خوب بود شماره خونتون رو بدین 

2738

تقریبا همه پیامها رو خوندم بله به نظر من ازدواج به قسمت آدمهاست یکی رو میبینی خوشگله همسرش زشت یا یه نفر چاقه همسرش لاغر و...این افکار و درون آدمهاست که کنار هم نگهشون داشته ۲۵سال هم چیزی نیست که شما رو استرس گرفته اجازه بده خدا خودش جور میکنه فقط از خدا بخواه و دیگه کاریت نباشه  من خودم فال قهوه میگیرم توش زده ازدواج استخاره میگیرم زده ازدواج دوستامو میبینم بهم کیس معرفی میکنن و... کل زندگیم شده جستجوی همسر مناسب ولی هنوز چیزی گیرم نیومده و به خدا همیشه میگم من تلاشم رو کردم و مابقیش با شماست که جور کنی .شما هم همینکارو کن تو اجتماع باش و از خدا بخواه انشاءالله اونی که میخوای میاد 

با خدا باش پادشاهی کن .آن کس که باید ببیند میبیند😙

عجله نکن یکی از اقوام ما ۴۰سالش شده بود دختره خیلی بداخلاق بود هیشکی نمیخاستش بعد دوستش با یکی اشناش میکنه ک ۴۳سالشه بعدش چند روز پیش اول صب میرن ازمایش عصر عقد میکنن محضری بعد عصرشم میرن یارو۱۲تا النگو نمیدونم حلاصه کلی طلا و ۸دست لباس برا دختره میخره وشب مراسم میگیرن فردا ظهرش پرواز میکنن دبی 😂بله دیر برو خوش برو تازه دخترم از پدرمادرش نپرسیده شما راضی هستید😂

25 فقط دوست دارم با ایمان و وفادار باشه بهم

منم ۲۵سالمه حتی یدونه هم نداشتم قیافمم اوکیه بخاطر خانواده دیوونمه خواستگار خانوادرو میبینه میاد البته خودمم تو بیرون حتی با ینفرم نمیتونم دوس شم نمیدونم مشکل کجاست

فقط بحث کم بودن تو اجتماع نیس. من دانشگاه هم که میرفتم با اینکه قیافم از خیلیاااا بهتر بود . حتی یکب ...

منم یه دختره میشناسم با اینکه قیافه ش خیلی متوسطه اونقدر خاطرخواه داره که باورم نمیشه مهره مار نداشته باشه

تصورشم حتی ممکنه سخت باشه مثلا فکرشو کن همه پسرای هم ورودی ش تو دانشگاه حداقل یه بار پیشنهاد رل زدن بهش دادن

یا مثلا فکرکن رفته بود شرکت دوست رلش تا برای کار باهاشون صحبت کنه اونوقت برگشته بود خونه دوست رلش التماس میکرد که تو رو خدا بذار من بیام خواستگاریت!

چجوری فکرش نباشه وقتی تنهایی داغونم کرده؟ 

درکت میکنم عزیزم

قطعا یه نگرانی از تنها موندن وجود داره 

تو نی نی سایت بجای کمک و همدلی همه میان سرکوفت میزنن

منم تو این شرایط بودم

ولی همیشه از یه جایی که فکرشو نمیکنی دری به روت باز میشه

اون دوستات هم که هی میکن خواستگار داریم بخشیشو لاف میزنن

الان شراط پسرا واسه ازدواج خیلی سخت شده

منم یه دختره میشناسم با اینکه قیافه ش خیلی متوسطه اونقدر خاطرخواه داره که باورم نمیشه مهره مار ...

بعضی ها اغراق هم میکنن 

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
2706