2703
2553
عنوان

حتی دوست های زشتمم کلی خواستگار دارن...

| مشاهده متن کامل بحث + 15399 بازدید | 276 پست

حالا اینایی که ازدواج کردن چه گلی به سرشون زدن چیه مثل این قدیمیا نشستین دنبال شوهر میگردین یکم روپای خودتون وایسین هدف داشته باشین مردام ببینن یه دختر با عرضه و قویه خودبه خود میان خواستگاری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
از کجا میدونی؟  شاید اونا رو بابا شون اگهی کرده تو دیوار

😐😐😐😐😐😑😑چه شرم اور

💜ARMY💜                                                    به راه های اتصال یکدیگر به خدا دست نزنیم اجازه بدهیم هر کس به گونه ‌ی خودش به خدایش وصل شود نه به شیوه ما ...
درون گرام ولی تو اجتماع هستم

بنظرم کلا فکر ازدواج نباش نابود میشی به خودت برس برا خودت زندگی کن. به فکر جفت نباش. الان انسان کم پیدا میشه زن بگیرن همه بیکار و بی عار تو کوچه هان

2714
حالا اینایی که ازدواج کردن چه گلی به سرشون زدن چیه مثل این قدیمیا نشستین دنبال شوهر میگردین یکم روپا ...

من اتفاقا خیلیم رو پای خودمم 

و اینکه ازدواج خوبم بخشی از موفقیت ها به حساب میاد

الان من ک زشتم وخاستگارندارم تکلیفم چیه😑😐

زیبایی ظاهری فقط واسه چند سال مهم .اصل اخلاق و منش انسال و مهربانیشه .گرچه همه ایرانی ها زیبا رو هستتد شکسته نفسی میکنن. اگه واقعا چهره زیبا نداری بهتر اندامت با ورزش زیبا کنی همه عاشقت میشن

مشهد عزیزم 😅

ماشین داره خونه نداره کشاورزی میکنه فوق العاده خوش اخلاق ب خانواده اهمیت میده چشم ودل پاک قربونش برم😍ب من میگه آبجی هرکیو بگی میگیرم اصلا بادخترا ارتباطش گرم نیست بینهایت خجالتیه😂😂

2706