2733
2734
عنوان

حتی دوست های زشتمم کلی خواستگار دارن...

| مشاهده متن کامل بحث + 15419 بازدید | 276 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آدم منم پیدا نمیشه اعصابمو ریخته بهم کفاصت نمیگه من تنهام حوصلم سرمیره هی دوتا عاشق میبینم لاو میترکونن دلم میگیره که🥺😂🙂

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2731
2738

اره والا منم همینطور فک کنم جفت ندارم ولی من مث تو نیستم معیارای خاصی دارم 😂😂

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸

خودت باش توی اجتماع به چیزی تظاهر نکن.بین دوستات حتی نگو خاستگار نداری چون شاید بخوانت برای داداششون.اعتماد به نفس داشته باش برو دنبال هنر ورزش علم ..هر چیزی که علاقه داری که بری توی اجتماع هم مردم ببیننت هم تو ادم  مورد نظر پیدا کنی. و کلا انرژی مثبت باش و از جوانی و زیبایی و مجردی لذت ببر خودش میاد جذبت میشه

2706