2137
2106

حتی اون دوستاییم ک از نظر سطح قیافه و اخلاق و.... خیلی از من پایین ترن، کلی خواستگار خوب دارن

دیگه واقعا خسته شدم اخه چرا من که هیچ معیار سختی ندارم و فقط دنبال یه انسان واقعیم چرا حتی یدونه خواستگارم ندارم کع بهش فکر کنم و ازدواج کنم 😔😔😔 نمیدونم اشکال کارم چیه

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

ناراحت نباش خاستگارا روشون نمیشه بیان خاستگاری ما خوشگلا😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎

چاوکمید❤️                                                                     ما از تبار بغضیم ، آسودگی روا نیست
2166

از کجا میدونی؟ 

شاید اونا رو بابا شون اگهی کرده تو دیوار 

💖اگه امضام میبینی به خاطر جیگر سوخته م برای حاجتم دعا کن💖 دلم تیکه تیکه شده 💔دلم شکسته تر از شیشه های شهر های شماست💔
2050

هرچی خیره

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
2183

آدم منم پیدا نمیشه اعصابمو ریخته بهم کفاصت نمیگه من تنهام حوصلم سرمیره هی دوتا عاشق میبینم لاو میترکونن دلم میگیره که🥺😂🙂

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂