2410
2553
عنوان

شوهرم موقع زایمانـم گفت اول بچه رو نجات بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 8128 بازدید | 162 پست

هرکی گفته غلط کرده از حسادتشه دروغ میگه

بعدم مگه فیلمه بیان این چیزا رو بپرسن تمام تلاششون میکنن همیشه ام الویت مادره

بچه شیر خوار بی مادر میدادن بهش چ غلطی میتونست بکنه هیچی اواره میشه

هدفم این روزا لاغر شدنه.... 1400/08/01___80کیلو....1400/09/09___74.15کیلو...1400/09/24___72.950کیلو... 1400/09/30___73.600❌❌... 1400/10/20___72.200...          1400/10/30__71.750... 1400/11/4___70.600.... 1400/11/20___69.850....

من بودم بازگو نمیکردم عزیزم 

چون مال یه سال پیشه

مردا اصن درک ندارن

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

جرش میدادم. حساب کارم دستم می اومد که با چه ادمی دارم زندگی میکنم. حتما توی این زندگی به فکر ایندم بودم

⁦❤️⁩یا امام رضا ... تو که گره رو وا میکنی ... پس چرا امروز و فردا میکنی...😞🧿😭🤲 

منم خیلی ناراحت میشدم

ی فامیلا ما بود خانمش سر زایمان حالش خیلی بد شد و گفتن حتی امکان داره نمونه چون فشارش خیلی بالا بوده و این میگفتن حتی حاظر نبود ب بچه نگاه کنه

بامن بحث نکنیدددد ،بخدا فقط شماره شوهر عمم مونده ک باهاش ثبت نام نکردم🤒
2720
2714

حواست باشه خیلی خودتو براش تو زندگی فدا نکنی

زندگی کن و کیف کن و خوش باش و خوب خرج کن گور پدر هرچی مرد عوضیه

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
منکه بچه ندارم و درک نمیکنم ولی همه میگن بچه مهمتر ازهمسره

منم درک نمیکنم حتی توی فیلما که بچه رو انتخاب میکنن اون زن می‌تونه باز بچه دار بشه یا حالا راه دیگه ولی اون بچه بی مادر بزرگ بشه که خیلی سخت تره 🥺

2706