2137
2106

وااای سه سال پیش ازدواج کردم و یه بچه یکساله دارم 

زایمان سختی داشتم و الان فهمیدم موقع زایمانم شوهرم گفته اول بچه رو نجات بدید😭خیلی حس بدی دارم 

خانمهایی که متأهلن درک میکنن وقتی بفهمی شریک زندگیت اینجوری پشتتو خالی کنه یعنی چی..باهاش دعوام شد و اول حاشا کرد بعدم طلبکار گفت من که نمیام تو رو به همخون خودم ترجیح بدم😭حتی فکر طلاق هم اومده تو ذهنم شما جای من بودین چه کار میکردین

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

2166

خب طبیعیه تو هم بچتو به اون ترجیح میدی این به اون در

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸           براتون صلوات می‌فرستم وقتی میبینم ولی حال ندارم بگم😁💚                                                                     دیگران فردوس می‌خواهند و ما دیدار یار...💕

از کجا فهمیدید همسرتون این حرفو زده؟

مادرم ميگفت :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
2165
2183

هرکی گفته غلط کرده از حسادتشه دروغ میگه

بعدم مگه فیلمه بیان این چیزا رو بپرسن تمام تلاششون میکنن همیشه ام الویت مادره

بچه شیر خوار بی مادر میدادن بهش چ غلطی میتونست بکنه هیچی اواره میشه

هدفم این روزا لاغر شدنه.... 1400/08/01___80کیلو....1400/09/09___74.15کیلو...

من بودم بازگو نمیکردم عزیزم 

چون مال یه سال پیشه

مردا اصن درک ندارن

بادلخوری به خــ♡     ــدا گفتم :                                                    درب آرزو هایم را قفل کردی و کلید راهم پیش خودت نگه داشتی 💔                                            خــدا لبخندی زد و گفت:                                          همه عشــقم این است ک به هوای این کلید هم ک شده گاهــی به من سر میــزنی                           فَاِنَّ مـَعَ الْـعُسْرِ یُسـْرًا)( اِنَّ مـعَ الْـعُسْرِ یُسْـرًا)   ✨   بعد از هر سخـتی، آسانـی هست 🌷                         خدا دوبار تکرار کرده، تا دلمون قرص باشه❣                                                                     برای مادر شدنم دعا میکنی🍁🐣

جرش میدادم. حساب کارم دستم می اومد که با چه ادمی دارم زندگی میکنم. حتما توی این زندگی به فکر ایندم بودم

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
⁦❤️⁩یا امام رضا ... تو که گره رو وا میکنی ... پس چرا امروز و فردا میکنی...😞🧿😭🤲 

منم خیلی ناراحت میشدم

ی فامیلا ما بود خانمش سر زایمان حالش خیلی بد شد و گفتن حتی امکان داره نمونه چون فشارش خیلی بالا بوده و این میگفتن حتی حاظر نبود ب بچه نگاه کنه

بامن بحث نکنیدددد ،بخدا فقط شماره شوهر عمم مونده ک باهاش ثبت نام نکردم🤒