2726
عنوان

خیلی دلم بچه میخواد اما شوهرم احساس میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 462 بازدید | 36 پست
خیلی عجله نکن دنیا ک بیاد میگی واسه این همه سختی من چرا اینقد منتظر بودم     چند سالت ...

۲۲ سالمه نه اون بیاد من قول میدم غر نزنم😊

صبور باش همه چیز به وقتش به سراغت میادs♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خوشبحالت ک همچین همسرعاقل و فهمیده ای داری

بجای خراب کردن از لحظات دونفره به خوشی لذت ببر

خودتو با هنری کلاسی سرگرم  کن ک فک نکنی جای خالی بچه داره حس میشه

💜صعود به گروه بنفش💜قد۱۶۵ هدف ۵۵الی۶۰💜وزن اولیه ۸۰😵وزن فعلی ۷۲🤩🤩 تاریخ بنفش شدن ۳/۱۶💜هدف ۶۰💜
اره میتونیم ولی خب اون داره خیلی سخت میگیره دیگه 

چن سالتونه؟

زیاد گیر نده بش پسفردا یچیزی بشه بگ تو خواستی

ماهایی که بابای پولدار نداشتیم از بچگی یاد گرفتیم قید چیزایی که دوست داریم و بزنیم...تو یه خانواده مذهبی چشم به جهان گشودم که چنین خروجی غیر ممکن بود...یه دختر قوی😊...یه دختر خودساخته که تو مشکلات زندگیش کم نیاورد و بند کفششو محکم تر بست🙆‍♀️...توی دلش پر غمه اما نقاب شادی میزنه به صورتش😍...به خاطر مشکلاتش قید ازدواج و حس شیرین مادر بودن و زده میخواد یه دختر مستقل بشه🙂...
۲۲ سالمه نه اون بیاد من قول میدم غر نزنم😊

فک میکنی عزیزم

بشدت شرایط سخت میشه

اجبارنکن چون تومواقع سخت ممکنه پشتتو خالی کنه و بگ من بچه نمیخاستم تقصیر توئه...متوجه منظورم میشی؟

💜صعود به گروه بنفش💜قد۱۶۵ هدف ۵۵الی۶۰💜وزن اولیه ۸۰😵وزن فعلی ۷۲🤩🤩 تاریخ بنفش شدن ۳/۱۶💜هدف ۶۰💜
همسرم ۲۸ خودم ۲۲

سنی نداری که بچه داری خیلی سخته دوتایی حالشو ببرید اسی ناشکری نمیکنم ولی باور کن اگه میدونستم بچه داری اینقد سخته حتما تا ۵سال صبر میکردم و برای بچه عجله نمیکردم

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ببین منم یه زمان خییییییلی مشتاق بودم 

اما به این فکر کن که فقط شیرینی و خوشگلی نینی نیست که

مشکلات بارداری ، زایمان ،تازه آدم چاق میشه پف میکنه روحیش داغون میشه بعد تازه نی نی وارد زندگیت میشه و مشکلات و مسئولیت ها شروع میکنه....  شبا نمیخابه ، هی گریه میکنه ، مریض میشه....اووووفففف

اگه مهر مادری نبود نسل انسان منقرض میشد

خونه ماشین پس انداز داری؟ 

خونه داریم  برنامه ریختیم بعد عید ماشین بگیریم ولی اون زده تو فاز موتور میگه ماشین نمیخوام موتور میخوام 

صبور باش همه چیز به وقتش به سراغت میادs♡
2706