2726

خیلی دلم بچه میخواد اما شوهرم احساس میکنم هی بهونه میاره .خودش چند وقت پیش گفت بچه دار شیم این ماه برو آزمایش قبل بارداری بده منم دروغ چرا خیلی خوشحال شدم .ولی الان دوباره میگه نه نمیخوایم شرایطش رو نداریم بزار فعلا شرایطمون اوکی شه ۴ سال از عروسیمون میگذره .

صبور باش همه چیز به وقتش به سراغت میادs♡

دلیلشو برو از خودش بپرس

ماهایی که بابای پولدار نداشتیم از بچگی یاد گرفتیم قید چیزایی که دوست داریم و بزنیم...تو یه خانواده مذهبی چشم به جهان گشودم که چنین خروجی غیر ممکن بود...یه دختر قوی😊...یه دختر خودساخته که تو مشکلات زندگیش کم نیاورد و بند کفششو محکم تر بست🙆‍♀️...توی دلش پر غمه اما نقاب شادی میزنه به صورتش😍...به خاطر مشکلاتش قید ازدواج و حس شیرین مادر بودن و زده میخواد یه دختر مستقل بشه🙂...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
میگه نمیخوام بچم وقتی میاد کمبودی داشته باشه 

این و راس میگ خدایی ببین میتونی نیاز هاسو برآورده کنی یا ن.مثلا مادی

ماهایی که بابای پولدار نداشتیم از بچگی یاد گرفتیم قید چیزایی که دوست داریم و بزنیم...تو یه خانواده مذهبی چشم به جهان گشودم که چنین خروجی غیر ممکن بود...یه دختر قوی😊...یه دختر خودساخته که تو مشکلات زندگیش کم نیاورد و بند کفششو محکم تر بست🙆‍♀️...توی دلش پر غمه اما نقاب شادی میزنه به صورتش😍...به خاطر مشکلاتش قید ازدواج و حس شیرین مادر بودن و زده میخواد یه دختر مستقل بشه🙂...
باهاش حرف بزن

خیلی حرف میزنم ولی خب همش میگه شرایطمون اوکی نیست اما خب پس من چی خب دلم بچه میخواد کمبودش رو تو زندگیمون حس میکنم

صبور باش همه چیز به وقتش به سراغت میادs♡
2706