2726
عنوان

شما بودین با تک فرزند ازدواج میکردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1880 بازدید | 128 پست
ببین از لحاظ شخصیتی تک فرزندا گاهی وقتا رفتارای بزرگونه تز خودشون نشون میدن گاهی رفتارای بچگونه  ...

خب خواهرت یعنی میرفت کاراشونو میکرد؟مثلا غذا و اینجور چیزا؟

تک فرزندا اگه مادرشون زنده باشه جز بدبختی چیزی ندارن چون اکثرا بچه ننه و وابستن کنترلشون دست مادرشون ...

اره بخاطر همین قشنگ داغونه بخاطر فوت مادرش داره از بین میره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
والا ما کاری نداریم ولی مادرشوهره فضول و دخالت گر و فتنست  تک بچه اصلا خوب نیست. مادرشوهر منم م ...

عزیزم من خودم عروسم عروسم زیاد داریم این که عروس ها میگن وای همه چیز زیر سر خانواده شوهر دروغ هر دو طرف مقصرن منتهی همیشه میگن خانواده شوهر بده.بعد هم گلم من الان خواهرم برا پسرش رفته خواستگاری خونه و ماشین و طلا و همه چیز به عهده خواهرمه و شوهرش تک بچه اش پسرش خانواده عروس قبول کردند چرا چون همه چیز داره ولی خواهرم گفته من همین یدونه پسر رو دارم باید پیشم باشه قبول نکنند از اول مگه تفنگ رو سرشون گذاشتند منتهی خیلی ها به طمع مال و اموال طرف دخترشونو میدن بعد هم انتظار دارن پسر خانوادشو ول کنه.من خودم پسرم اگه ازم چیزی نخواد بره پیش زنش و خانوادش ولی موقع بی پولی و بدبختی یاد من نیفته موقع خوشی یاد خانواده زنش و زنش.اینجا عروس ها توقع دارن مادرشوهر پدرشوهر هر چی دارن بدن پسرشون خودشون کلا محو بشن از زمین که اینم دیگه شرمنده نمیشه.

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
خب خواهرت یعنی میرفت کاراشونو میکرد؟مثلا غذا و اینجور چیزا؟

یه برادر داشت پسره از آلمان زنگ میزد اگه پدرم زن بگیره میام خونرو آتیش میزنم 

کلا اختیار زندگی پسره دست داداشش بود و بخاطر نداشتن مادرو ... کمبود عاطفی داشتن 

نه پدره آدم بدی بود نه پسره اما هیچچ اختیاری از خودشون نداشتن و کمبودایی که داشتن باعث بروز مشکل میشد مثل یه آدمی که بیماره مشکلاتش تقصیر خودش نیست

بخاطر کمبوداییه که داره مثلا بعضی حرفا رو رفتارا و انتخاباشون خیلیی عجیبب بود 

البته همه که مثل هم نیستن ولی میگم اینکه اینجا از خیلیا میشنوی یه آپشن خیلی خوبیه که مادرشوهر و فلان بهمان نداری همین میتونه تاثیر منفیم داشته باشه پس گول نخور 

خوب طرفتو بشناس وقتی مطمعن شدی آدمیه که بتونی باش خوشبخت شی اونموقع ازدواج کن

الهی که هردوتاتون رنگ خوشی و ببینید

یه برادر داشت پسره از آلمان زنگ میزد اگه پدرم زن بگیره میام خونرو آتیش میزنم  کلا اختیار زندگی ...

اره درست میگی از وقتی که مادرش فوت شده به معنی واقعی کلمه داغونه

ممنونم عزیزم

هی چک میکنم هنوزم ک هنوزه... بیخیال غیر قابل فراموش شدنیه 

خب چون چک میکنی فراموش نمیشه باید یاد بگیری چک نکنی من چندبار شکست خوردم اما دیگه ندیدمشون چکشونم نکردم فراموششون کردم ...

تک فرزندا اخلاقای خاصی دارنا یکیش خود من تک فرزندم

تیکر عروسیمه👰‍♀️👨‍💼 بچها من ۲۳ سالمه ۱۶ سالگی با شوهرم دوست شدم خوانواده شوهرم اصلا مایل به مم نبودم و بعد از ۳ سال سختی بهم رسیدیم بعد از نامزدی هم راضی به عقدم نبودن ۱ سال عقد بودم بعد ۳ سال عقد و سختی زیاد حتی تا پای جدایی هم رفتیم ولی بخاطر علاقه شدید برگشتیم بهم من تک فرزندم خواهر ندارم شما خواهرای من باشید برام دعا کنید عروسیم خوب پیش بره زندگیم‌ رنگ ارامش بگیره
2706