2726

به همون دلیلی که

اعصاب ندارن بچه دار میشن

شرایط مالی ندارن بچه دار میشن 

زندگیشون خوب نیست و با هم مشکل دارن بچه دار میشن

مرد دست بزن داره و اعصاب نداره بچه دار میشن

شوهرشون بهشون توجه نداره برای اینکه انها نباشن بچه دار میشن و... 

*تک تک اینا رو تو واقعیت و اینجا دیدم یا شنیدم بخواید مثال میزنم براتون*

لعنت به جایی که تو تفکر مردمش هر کی رشته تجربی یا ریاضی نیست خنگه 😫🥺تا وقتی کارای دیگران آسیبی بهت نمیزنه حق دخالت نداری 🙃😉 / نظراتم شاید از نظر شما درست نباشه که منطقیه پس لطفا توهین نکنید 😇😁 / یه بلیط قطار و رفتن از پیش ماگل ها یکی از نیاز های واقعیمه 🍗/ عاشق این ایموجیم 🙂 معلوم نیس خوشحاله، ناراحته، دوست داره، میخواد بکشتت 😆😂  خیلی خوب میشه اگه یه سری بفهمن لازم نیست برای اختلاف سلیقه به کسی توهین کنی 😒😑 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم ازت.. پس بزنم ببینم چطوریه😅ب امید خدا  بدون دردسر باشه 😅

امتحان کن عزیزم خوبه ایشالله فقط سر موقع بزن لکه اگه دیدی قرص مفنامیک اسید بخور اگه ادامه داشت قطع میشه و هفته اول نزدیکی نکن

اصن من حال میکنم دنیا باهام بازی کنه  
2728
بعدش چی  بعد به دنیا اومدنش

خب پاره تن آدم هست دیگه ولی بازم سختیهاش سر جاشه 

خدایا شکرت 

چیزی نمیشه گفت جز تشکر از خدا 

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
چقد دغدغه داریم زنا  بچه ناخواسته داشتی؟

نه عزیزم😀 خداروشکر دوتاش ب  خواست خودمون بود.. ولی دیکه نمخوایم.. اعصاب میخواد. شرایط خوب میخواد.. سن خودمون کمه. پسر بزرگم انگار داداش کوجیکمون  هست 😐😅😅 

مرا به خیر تو امید نیست😩 شر مرسان

هیچ وقت یکیوکه ناخواسته بچه دارشده روقضاوت نکن گلی 

خیلیاباتقریبا مطمئن ترین روشاهم باردارشدن 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

چون احتمال خطا تو همه روشای پیشگیری هست. اصلا این موارد نمیشه قضاوت کرد.  چون سرت میاد بعدا😂😂😂😂اما اینایی که میدونن وضع زندگیشون داغونه و بچه دار میشن واقعا نظری ندارم راجبشون

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست
چرا وقتی اعصاب مصاب ندارین بچه دار میشین؟چرا وقتی خیلی شرایط مالیتون سخته بچه دار میشین؟و هزاران چرا ...

تو رو خدا هی نمک به زخممون نزنید یه ماه سومی رو ناخواسته دنیا اوردم هر شب که میخوابن بالا سرشون گریه میکنم و ازشون معذرت میخام که دنیاشون اوردم و نتونستم اونجور که لایقشون باشه براشون مادری کنم و امکانات رفاهی رو تهیه کنم

برای سلامتی دخترم یه صلوات میفرستی😘                                                                                                  هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟!                                                           الــهــم عــجــل لـــولـــیــک الـــفـــــرج                                 مادربزرگ میگفت:"محبت مثل سکه است"اگه تو قُلک دلِ کسی بندازیش دیگه نمیتونی درش بیاری!مگه اینکه دلش رو بشکونی...
2706