2733
2734
عنوان

گوشي همسرتون چك ميكنيد؟كلا بهش اعتماد داريد ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1312 بازدید | 85 پست

70 درصد بهش اعتماد دارم ولی چک نمیکنم .چی عزیزتر از روح وروان خودم .

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من حتی گوشیش رمزم داره نمیگم رمزش چنده 

نمیخوام خودمو اذیت کنم

البته خدارو شکر خیلی بهش اعتماد دارم 😊

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍
2731

هر بار چک کردم‌یه خیانت جدید کشف کردم😐

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2738

اکثر اوقات دستمه گوشیش البته به قصد چک کردن نیس ولی خب حساسیتی هم روش نداره رمزشم میدونم

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

عاشقشم عاشققققق عاشقمه عاشق حریم شخصی داریم و تا حالا به گوشی هم دست نزدیم اصلا پس همو نداریم البته من دارم و خودش نمیدونه تا حالا این کارو نکردم و نمیکنم اصلا اصلا چون خودم به شدت شیطون بودم و ۱۰۰۹۰  نفرو رو انگشتم میجرخوندم بدون گوشی اصلا🤣گوشی چیه مگه قرن ۳ که مثلا اس بدن پاک نکنن منم مچ بگیرم😑

[QUOTE=212913178]چک نکن  بی خبری خوش 

اولامنم چک میکردم بعد یهو رمز گذاشت منم اصرار کردم بهم نگفت رمزشو حدود ۴ ماه بعد با گوشی شوهرم داشتم با مامانم تصویری حرف میزدم شوهرم بیرون بود یهو دیدم رمزش بازه رفتم تلگرامش بخدا تقریبا ۱۰ تا دختر بود که باهاش حرف میزد هر جور که بخوای

تیکر تولدمه  🦋🌱💕                                                                 همیشه دلتنگ🦋🌱🍒

عکسشو بزار😂

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
2706