2137
2106

من خيلي بهش شك دارم و اعتماد نداشتن عذابم ميده 

جديدا گوشيشم كاري كرده فقط با چهره خودش باز ميشه رمز نداره 

نميشه چكش كنم چيكار كنم توروخدا 

لعنت بهش

تعداد رای : 90
نظرسنجی
چك ميكنم
24
26%
چك نميكنم
66
73%
اينجا هركي مشكل داره و سوال ميپرسه جواب اينه—->>>برو پيش روانشناس  🥴اگه پول بود بخدا همه ميرفتن راه حل بهتر بدين😒

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166
چک نکن  بی خبری خوش خبری

👍👍👍👍

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
2050

نه چک نمیکنم حالا هر کاری هم بکنه می‌خوام نهایت با یه بچه چیکار کنم جز اینه که زندگی خودم رو خراب میکنم کلا تو این زمونه آدم هر چی ندونه بهتر 

باید از سوی خدا معجزه نازل بشود که دلم باز دلم دل بشود 😢😢😢😢😢
وقتی خوابه گوشیو ببره نزدیک صورتش تا باز شه

فكر كنم از طريق چشم تشخيص ميده 

اينجا هركي مشكل داره و سوال ميپرسه جواب اينه—->>>برو پيش روانشناس  🥴اگه پول بود بخدا همه ميرفتن راه حل بهتر بدين😒

اعتماد ندارم گوشیشم چک نمیکنم

یاد بگیرید محکم بودن را.‌..قوی بودن را، کوه و سنگ بودن را ،لازمتان میشود برای وقت هایی که آدم های زندگیتان، دستشان میرود روی نقطه ضعفتان و دلتان را بند میکنند به نبودنشان ، یاد بگیرید که هیچ جای زندگی جواب محبت هایتان چیزی نمیشود که شما میخواهید. از من به شما نصیحت ، قوی بودن را یاد بگیرید برای تمام روزهایی که قرار است تنتان بلرزد از آدم هایی که قلبتان را میلرزانند
2183

من حتی گوشیش رمزم داره نمیگم رمزش چنده 

نمیخوام خودمو اذیت کنم

البته خدارو شکر خیلی بهش اعتماد دارم 😊

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
عکسو بزار جلو گوشیش باز میشه😂

نميشه كه😐