2726
آرزو بر جوانان عیب نیست من خیلی بلند پروازی میکنم شب موقع خواب بلند پروازی میکنم بعد میخوابم🤭

منم قبلا اینجوری بودم الان هم بهش فکر میکنم هیجانم میره بالا ولی دیگه بهش محل نمیدم

دانشجوی پزشکی ورودی مهر ۱۴۰۲👩‍⚕️❤ در تلاش برای رسیدن به نام کاربریم ✌گربه ها کاملا صداقت عاطفی دارند. انسان ها، به هر دلیلی، ممکن است احساسات خود را مخفی کنند، ولی گربه ها هرگز. ارنست همینگوی.                                               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فعلندارم برنامه ریزی میکنم چیکار کنم .ب خانواده خودم کمک میکنم ..ولی میخام بزنم تو ساخت ساز .. یکی ...

ایشالا اگه داراشدی خدا بیشترش کنه ولی تو رو خدا کمک کردن رو فراموش نکن چون خیلیا واقعا نمیتونن نون شبشونم راحت گیر بیارن💔

گفته بودی که چرا محو تماشای منی🌿آن چنان مات که حتی مژه بر هم نزنی🌿 مژه بر هم نزنم تا که ز دستم نرود🌿ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی 'فریدون مشیری'
😂از ی جایی رسیدع ...نگران نباش حلاله 

۲میلیاردش من داشتم زندکیم از این رو ب اون رو نیشد 

خوشبخت میشدم😕

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
مهاجرت  هاروارد بقیه ی درسمو میخونم یا یکی از دانشگاهایخوب دنیا  خونه ی رویاهام میگیرم م ...

یه باغ وحش خونگی‌پر از حیوون هم تو خونم تعبیه میکردم

یه آکواریوم خیلیی بزرگ وسط یکی از اتاقای خونم که توش یه نهنگ باشه 

تینا.م هستم، یه کوچولویی رو دارم بزرگ میکنم بنام بادوم🐩🐩🤠دانشجوی نی نی سایت از اون نسلی که پاش به دانشگاه باز نمیشه به لطف کرونا 🐥تهرانم ولی عازم رشت اگه کرونا بخواد🍻 
خیلی آروزهات جالب بودن👌👏👏 ولی فقط آخریش😅😁😁

🤪😁😁

تینا.م هستم، یه کوچولویی رو دارم بزرگ میکنم بنام بادوم🐩🐩🤠دانشجوی نی نی سایت از اون نسلی که پاش به دانشگاه باز نمیشه به لطف کرونا 🐥تهرانم ولی عازم رشت اگه کرونا بخواد🍻 
نقاشی خیلیی دوس دارم  موسیقی و کارای هنری ... عااخ ولی حیف ک این رشته ها فقط بدرد مرفه های بي ...

انشاالله که بهش میرسی 

برای خدا کاری نداره

الان چه رشته ایی میری؟

که پروردگارت تو را رها نکرده است. 🤍
2706