2137
2106
وای بدترش کردی که  تا خوده صبح باید فکر کنم  مرگ من بگو🤣

😂انشالله که ب شما هم تزسن خبر خوشا میرسه

منو ول نکنی تو تنهایی هات ..کاشکی مثلا یه دفه فردا بیای...دلم میخواد کنار تو بچه شه باز...بزنیم تو دل شب خاطره ساز....😔😔دلم خیلی تنگه
خیلی آروزهات جالب بودن👌👏👏 ولی فقط آخریش😅😁😁

🤪😁😁

تینا هستم، یه کوچولویی رو دارم بزرگ میکنم بنام بادوم🐩🐩💃🏿🤠دانشجوی نی نی سایت از اون نسلی که پاش به دانشگاه باز نمیشه به لطف کرونا ✌😐تهرانم ولی عازم رشت اگه کرونا بخواد🍻 

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

😂انشالله که ب شما هم تزسن خبر خوشا میرسه

ارث میرسه بهت😂😂

خدای من!چه بیخبرقدم زدم کنارتو😔/رفیق من!چه دیرامدم سرقرارتو😔/قرارمن!قرارلحطه های بی قرار من 😌/خدای من!یگانه ی همیشه در کنار من😍😘
خداروشکر😍❤

بوس🥺💜

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگ شعور نداری لازم نیس ب من ثابت کنی بیب♥️🤌🏻       ته تهش ۴ سال دیگ به چیزی ک میخوام میرسم🥺💜💕   ‌‌‌‌‌ تیکر بارداری نیس                    
2166
ایشالا اگه داراشدی خدا بیشترش کنه ولی تو رو خدا کمک کردن رو فراموش نکن چون خیلیا واقعا نمیتونن نون ش ...

اره فراموش نمیکنم حتمن

منو ول نکنی تو تنهایی هات ..کاشکی مثلا یه دفه فردا بیای...دلم میخواد کنار تو بچه شه باز...بزنیم تو دل شب خاطره ساز....😔😔دلم خیلی تنگه
ارث میرسه بهت😂😂

ن ارث نیس ...دیگه نپرس 

ولی مطمعن باش حلال حلاله

به دل خوش استفاده کنی نازنین♥️

❤❤❤❤

2050
ن ارث نیس ...دیگه نپرس  ولی مطمعن باش حلال حلاله

گنج پیدا میکنی😎

خدای من!چه بیخبرقدم زدم کنارتو😔/رفیق من!چه دیرامدم سرقرارتو😔/قرارمن!قرارلحطه های بی قرار من 😌/خدای من!یگانه ی همیشه در کنار من😍😘
ن ارث نیس ...دیگه نپرس  ولی مطمعن باش حلال حلاله

پول خودت حلال حرامش ب من مربوط نیست 

نوش جونت 

انشاالله که بهش میرسی  برای خدا کاری نداره الان چه رشته ایی میری؟

اگ برا خدا کاری نداره چرا تمومش نمیکنه؟

چرا دنیاش عدالت نداره 

یکی قسط آب و برق خونش ۳۰ میلیونه نمیدونه با پولاش چکار کنه اونوقت یکی از صبح تا شب بدو بدو میکنه واسه ی خونه لونه گنجشک ک هرروزم ی دنگ و فنگی داره 

هنو انتخاب رشته نکردم :)

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگ شعور نداری لازم نیس ب من ثابت کنی بیب♥️🤌🏻       ته تهش ۴ سال دیگ به چیزی ک میخوام میرسم🥺💜💕   ‌‌‌‌‌ تیکر بارداری نیس                    
اگ برا خدا کاری نداره چرا تمومش نمیکنه؟ چرا دنیاش عدالت نداره  یکی قسط آب و برق خونش ۳۰ میلیو ...

تا بوده همین بوده 

مبنی بر بی عدالتی خدا نیست 

ما بنده هاش نمیتونیم عدالت رو بر قرار کنیم 

مشکل از ماعه

امیدوارم بهترین ها برات رقم بخوره

اول یکی یک ملیاردشو به دو تا داداشام و مامان بابام میدادم

ی بخشیشم برا اینده بچم ی سرمایه گذاری درس میکردم بقیشم برا خودم و همسرم ولی فک کنم فقط ی تومنش خرج خودم بشه بکوبم از اول بسازم دندونام پیکر تراشیو خیلی کارای دیگه مثلا یکی از فانتزایام اتاق لباشه به جای ی کمد لباش

2183
تا بوده همین بوده  مبنی بر بی عدالتی خدا نیست  ما بنده هاش نمیتونیم عدالت رو بر قرار کنی ...

اوهوم شاید

مرسی همچنین :)💕

1
5
10
15
20
25
30
35
40