2137
2106

یه پرورشگاه میزنم 

من یه روانشناسم ک روانشناسی دوست ندارم😁🤗🤗💜💜                         من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97 

چنتا خونه و ماشین میخریدم 😂😂

ای رهگذری که از کنار امضاء من به سادگی میگذری...لطفا برای برداشته شدن مانعِ سر راه ازدواج منو عشقم یه صلوات مهمونم کن   خیر ببینی مهربون الهی رو سفید بشی ، بهترین ها رو ازخدا میخوام برات    

ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی برای کودکان و بزرگسالان با شرایط پرداخت ویژه.

برای دریافت مشاوره درمانی رایگان کلیک کنید.

2166
2050

نفری یه خونه واسه خواهر برادرم میخرم. دو میلیاردشو میدم به مامان بابام. بقیشو برمیدارم پامیشم از ایران میرم

زندگی خاطره امدن و رفتن هاست....                           خواهی نشوی همرنگ رسوای جماعت شو..❤️ ‌‌‌‌‌‌‌‌

میرم یه خراب شده دیگه زندگی مو اونجا ادامه میدم

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

من قراره تا عید ۲۰ ملیاردبیاد توحسابم ..

هنوز بش فکر نکردم چیکار میکنم 

منو ول نکنی تو تنهایی هات ..کاشکی مثلا یه دفه فردا بیای...دلم میخواد کنار تو بچه شه باز...بزنیم تو دل شب خاطره ساز....😔😔دلم خیلی تنگه

ظرفیت ندارم سکته میکنم

ذهنمم فقیره

(به سیبیلام نگاه نکن کاربر خانم هستم)              ⛔کاربری که دیگر نمی‌خواهد در محل مذکور دوستی داشته باشد و کسی او را به یاد بیاورد⛔                    شخص شخیص اعتیاد جنون آوری به فیلم،کتاب و موسیقی دارد. 
2183

مزدا3 میخرم . با بقیشم دور دنیارو میگردم. با یخوردشم کلیییی لباس میخرم😍😂

برای چیزی که ۵ سال دیگه ارزش نداره بیشتر از ۵ دقیقه غصه نخور..🌸•-•      تا اینجا خدا بوده از اینجا ب بعدشم خدا هست😍❤                                              لطفا برای عاقبت بخیری و سلامتیم یه صلوات بفرستین ❤❤