2137
2106
عنوان

یه دختر دیدم خیلی ناز بود

508 بازدید | 24 پست

یه دختر دیدم خیلی ناز بود

رفتم دنبالش گفتم

من از شما خوشم اومده، میشه شمارتونو داشته باشم؟

گفت: نه

گفتم: هر کاری هم بگی انجام میدم

گفت: لطفاً برین

منم همونجا ریدم

فقط نمیدونم چرا جیغ کشید فرار کرد

من که به حرفش گوش دادم☹️😂😂

فان#  

خدایا مراقب آدمهای خوب زندگیم باش...

آوورین

مادرم ميگفت :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

شاید بد ریدی

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی برای کودکان و بزرگسالان با شرایط پرداخت ویژه.

برای دریافت مشاوره درمانی رایگان کلیک کنید.

2166
2050

باید میگفت لطفا برید😑😂

و سیاه شد در فراموشی سگ سفید امنیتم.... و کبوترانم را از یاد بردم .... و می رفتم و می رفتم و می رفتم .... از صفحه ای به صفحه ای .... از چهره ای به چهره ای .... از روزی به روزی .... از شهری به شهری .... زیر آسمان وطـــــنی که در آن فقط "مــــرگ" را به مساوات تقسیم می کردند. 

ریدی به خودت یا ریدی به دختر مردم؟😂

🍀تا در طلب گوهر کانی؛کانی  _تادر هوس لقمه نانی؛ نانی این نکته رمز اگر بدانی؛ دانی _آن چیز که در جستن آنی ؛آنی      (مولانا)      🌹🌷🍃                                                  شاید شیطان هم عاشقه حوا بود که به آدم سجده نکرد🍀
2183

😂🤣

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊
آوورین

احسنت به امضاتون،،،ولی با قسمت اولش موافق نیستم،مردا هم انسانن مثل شما خانما،،،مگه شما بد ندارین؟مگه شما زیر قولاتون نمیزنین؟خوبی و بدی به ذاته نه ب جنسیت،وسلام

لایک نکنید ممنونم🌹🌹🌹