2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
@nazanin1382   🥺👐🏻

چیزی‌ که آدمیزاد رو میکُشه، حسرته حسرتِ جاهایی که نرفته،کارایی‌که نکرده، حرفایی که نگفته.حسرتِ آدمی که دیگه تکرار نمیشه و هیچ‌کاری واسه نِگه‌داشتنش نکرده...مشاوره دانشگاه فرهنگیان /این کاربرانتقادپذیر نیست پس خواهشمندم ازنقدوایرادگیری خودداری فرمائید!!
@مادرخانومی۶۹     بشینم یه دل سیر باهات حرف بزنم😁

ای خدا 😍اون روز اومدم این تاپیک گفتم ببین هیچکی دلش نمیخواد بامن بره رستوران.بی معرفتها😞😅😅😅😅

قربون معرفتت😍😅بریم غیبت کنیم😁

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
ای خدا 😍اون روز اومدم این تاپیک گفتم ببین هیچکی دلش نمیخواد بامن بره رستوران.بی معرفتها😞😅😅😅😅 ...

قربونت برم عزیزمی😘😘❤

ارههههه بچه رو بدم بغلت بگم بیا نگهش دار من خدافظ😀

قربونت برم عزیزمی😘😘❤ ارههههه بچه رو بدم بغلت بگم بیا نگهش دار من خدافظ😀

فدایی داری😙 آخی😍جوجه.میدم دست پسرم تا ساعتها سرگرم میشن😀

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2706