2137
2106

تگش کنید:)💙

برا من زیادنننن تگ می کنم تو پستای بعد حالا

اون می گفت‌که رفتن سخته.....                                          پس چرا به اسونی قصد رفتن کرده؟!                                    برو ولی اگه مثل من نبود برنگرد چون من دستم بنده:)!        #استاری_ام🤤💙  پسر سیزده برگشت پرقدرت تر از قبل🤤❤

من که خیلی وقته نیومدم سایت یادم رفته همرو😁

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم جوری بزرگت‌میکنم که هیچوقت نگی کاش پسر بودم😍🥺زود بیا عشق مامان تو تنها کسی هستی که زندگیو شیرین کردی برام😍♥️خدایاشکرت بابت این نعمتی که بهم دادی♥️😍

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166
2165

هر کی که پولشو حساب کنه😂

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...

بعد کرونا برو

زندگی هیچگاه بی مشکل نخواهد بود، مشکل جزیی از دنیای مادی است ، درواقع همه چیز مساله است نه مشکل ، فقط روح متعالی است که فارغ از رنج و مشکلات است ، به رنج ها اهمیت ندهید تا کمرنگ شود.دایان  

@الارز_آبانی    

عشقم بیا 

من کنت مولاه فهذا علی مولاه                                          میشه برای رسیدن به هدفم دعا کنی🌌⚡الهییی روزی برسه جشن فارغ‌التحصیل بگیرم و عکس ها رو براتون تو تاپیک بزارم🥰❤
2183
چجوری تگ کنم؟

@ اینو بزن بعد اسمو بدون فاصله وارد کن

اون می گفت‌که رفتن سخته.....                                          پس چرا به اسونی قصد رفتن کرده؟!                                    برو ولی اگه مثل من نبود برنگرد چون من دستم بنده:)!        #استاری_ام🤤💙  پسر سیزده برگشت پرقدرت تر از قبل🤤❤

حالا رستوران چرا شهربازی😂😂😂کودک درون فعاله و خیلیام سنشون کمه

اگر کسی موفقیت را بطلبد اما خود را برای شکست اماده کند،به آنچه برایش تدارک دیده است میرسد😊🤷.