2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نمیدکنم مسگن با ضربات چاقو به قتل رسیده حالا ندایاسی مرده یا ن 😂😂

ندا که زنده بود موفع دستگیری شاخای شرط بندی خودش به موش مردگی زده بود

عجب حاملگیش که دروغ بود مناظر بودم‌میخوان تا ابان چه کنن که گند دروغشون درنیاد که خدا راشکر شروع شد بازی جدید

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
بعضی ها مرگشون تاثیر مثبت تری رو جهان داره .  این طور حداقل یک وعده غذا می شن برای  کرم ه ...

این که کلن پلاستیک بود تا500سال دیگه تجزیه نمیشه 

دلم میخواد خونه م زوتر ساخته بشه وسیله های بنجلم بچینم توش خودمم وسط قالی دراز به دراز بیوفتم هر کس زنگ زد گفت کجای بگم خونه خودم 😭😭😭ای خدا یعنی میشه 😔😔پسرم سر تو حافظه حوصله توان زانو کمر دندون مو همه چیزم نابود شد اگه زنت نذاره بیایی ببریتم دکتر خودم جررررررش میدم 😑😑😑
میگن به قتل رسیده .. بعید نیست شایعه باشه دلم میسوزه برا بچش کاش دروغ باشه

کدوم بچع چقد ساده ی ید شما😐

دلم میخواد خونه م زوتر ساخته بشه وسیله های بنجلم بچینم توش خودمم وسط قالی دراز به دراز بیوفتم هر کس زنگ زد گفت کجای بگم خونه خودم 😭😭😭ای خدا یعنی میشه 😔😔پسرم سر تو حافظه حوصله توان زانو کمر دندون مو همه چیزم نابود شد اگه زنت نذاره بیایی ببریتم دکتر خودم جررررررش میدم 😑😑😑
چی میگی بابا شکمشو زد بالا تو لایو خودم دیدم 

بشین تا بزاد

2706