2726
عنوان

بعد از زایمان چاق شدین یا لاغر؟

451 بازدید | 40 پست

دیروز رفتم بازار واسه خودم خرید کردم. همه‌ی لباسامم واسه بعد زایمان قراره بپوشم‌. گفتم نکنه پولم خرج بشه و بعداً چیزایی که میخوامو نتونم بخرم.

به نظرتون لباسام ضررم نمیشه؟ وزنم توی دوره‌ی بارداری فقط ۵کیلو اضافه شده

پسر کوچولوی قشنگم❤️ چشم بد دور که هم جانی و هم جانانی🧿😍😘😋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام شرمنده مزاحم شدم عکس و کلیپ ماهگرد و تولد اتلیه ای درست میکنم اگ مایل باشین ی نمونه رایگان درست میکنم ببینید..

سلام عکس و کلیپ ماهگرد و تولد اتلیه ای درست میکنم(ب صورت انلاین میفرستم) اگه بخواید ی نمونه رایگان درست میکنم ببینید...اموزشم میدم
2728

لاغر شدم ناجور . به قول مادرشوهرم مثل اتیوپیا شده بودم

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

والا من ۸ کیلو اضافه کردم دو کیلو موقع زایمان کم شد الان ۱۳ ماهه زایمان کردم تغییر نمیکنه اون شش کیلو کم نمیشه

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2706