2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من ۳ هفتست خونه خودمم ولی کلا با فامیلای خودم که رفت و آمد ندارم خانوادمم که با شوهرم قهرن فامیلای شوهرمم که گفتم تا وسایل خونه نخرم دعوت نمیکنم فقط خانواده شوهرم میبینیم

من  قطع رابطه 

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
2738

خب نداریم دیگه چون من از مهمونی رفتن خوشم نمیاد

گرونی هم هست شوهرمم نشسته سرجاش میدونه مهمونی خرج داره

هدفم این روزا لاغر شدنه.... 1400/08/01___80کیلو....1400/09/09___74.15کیلو...1400/09/24___72.950کیلو... 1400/09/30___73.600❌❌... 1400/10/20___72.200...          1400/10/30__71.750... 1400/11/4___70.600.... 1400/11/20___69.850....

من مجردم ولی خب با فامیل ها کلا رابطه نداریم...

فقط با دوتا از عموهام که اونم عیدتا عید شایدم عیدا نریم 

خونه داییام اصلاااا 

خونه یه دونه خاله ام میریم با بقیه قهریم

با عمه ام قهریم

خونه مامانه بابام عید ها و برا عیادت وقتی مریض باشن ولی خونه مامانه مامانم تقریبا هفته ای دوسه بار

تشکر فراوان از اونایی که لایک کردن💕😍🥺https://adanbaba.com/wap/goods/bargainlaunch.html?launch_id=575181

چون نه وقتش رو داریم نه اعصابش رو

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ... ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…
خب نداریم دیگه چون من از مهمونی رفتن خوشم نمیاد گرونی هم هست شوهرمم نشسته سرجاش میدونه مهمونی خرج د ...

ما هم همینطور اقوام ما پول دوستن میرن سراغ اونهای پول دارن 

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
2706