2737
2734
عنوان

چرا بعضی ها عین من سخت جونن

296 بازدید | 19 پست

یعنی سخت جون تر از من نیست کرونا گرفتم خفیف تر از سرما خوردگی سزارین شدم عمل های دیگ شدم  هزار بلا سرم اومد انگار اصلا بدنم از اهنه نیاز به استراحت و اینا نداره هزار چیز سنگین بلند کردم هزار بار بدترین کتک ها رو خوردم انگار نه انگار دوست ندارم این همه سخت جون باشم اینکه همه میگن تو ک چیزیت نمیشه احساس بد دارم از دو طبقه افتادم پارسال هیچیم نشد سزارین شدم دو بار یک روز نخوابیدم  خیلی زود خوب شدم تو بدترین شرایط هیچیم نمیشه من من سنگم 

کاربر جدید نیستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای توروخدا به خودت اینجوری نگو عزیزدلم شاکر باش 

منو بگو دارم سه ساله بخاطر بیماری که دارم جون میدم آرزوم بود اینقدر قوی و جون سخت بودم که هیچیم نمیشد خیلی بده عزیزدلم نگو اینجوری

2731

منم سخت جانم کرونا گرفتم یه دونه قرصم نخورمو هزار تا چیز دیگه  ازهیچی نمیترسم نمیدونم چرا اصن نازک نارنجی نیستم دوست داشتم کمی نازک نارنجی باشم ولی نیستم

آلپاچینو چقدر قشنگ حرف دلمونو میزنه که:«بعضی وقتا به جای جر و بحث فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچیکی جا شده..!؟»

منم همینجوریم پارسال آنفولانزا گرفتم یه ماه خوب شدم بدون دکتر رفتن سردرد گرفتم احتمال تومور دادن هیچیم نبود دستم وحشتناک بریدم دوروز خوب شد تازه کلی باهاش کار کردم عفونت نکرد موتور زد بهم هیچیم نشد انگشتم خود به خود رگش زد بیرون داغون بود خودش خوب شد دوبار گفتن احتمالا اپانتیز داری نبود و خیلی چیز دیگه 

2738

دوستام میگن ما خون میببنیم حالمون بد میشه یا برای یه سرماخوردگی ساده میرن دکتر و زیر سرم ولی من نه نمیدونم شاید پوستم پوست کروکدیله😂

آلپاچینو چقدر قشنگ حرف دلمونو میزنه که:«بعضی وقتا به جای جر و بحث فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچیکی جا شده..!؟»
دوستام میگن ما خون میببنیم حالمون بد میشه یا برای یه سرماخوردگی ساده میرن دکتر و زیر سرم ولی من نه ن ...

منم نه فشارم می افته نه ضعف می کنم دو روز غذا نخورم سرحالم نخوابم آب حتی نخورم آخه مگ من سنگم 

کاربر جدید نیستم 
2706