2737
2734
قربونت‌پس‌منم‌ازفردا شروع میکنم.حدیث کسارو خیلی دوسدارم

بخون ولی دعای عهدم خیلی خوبه ها 

تا سوالتودیدم نمیدونم چرا اولین چیزی ک تو قلبم حس کردم حدیث کسا بود درحالی ک تا حالا نخوندمش فقط این دعا یهو اومد جلو چشمم

سوره طلاق‌خیلی‌موثره تو رابطه زن وشوهر

چندباری خوندم...ولی یه گناهی انجام دادم و میدم که از خدا فاصله گرفتم حالم بده.

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا ۴۱ روز هر روز یکبار سوره ی حشر رو میخونی من میخوام بعد از نماز مغرب و اعشا بخونم  سعی کن سر ...

خواسته تم باید بگی

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
2731
2738
چندباری خوندم...ولی یه گناهی انجام دادم و میدم که از خدا فاصله گرفتم حالم بده.

خدازودمیبخشه همین ک از گناهت شرمنده هسی ینی خدا بخشیده.امیدت بخداباشه نامیدنشو

من‌یبارخیلی‌نامید شده بودم‌ همش‌دعامیکردم امانتیجه‌نیمگرفتم‌یبار خواب دیدم خوردم‌زمین‌نمیتونم‌بلندشم ینفر بلندشو گفتم‌نمیتونم گف نمیتونی چون ازخدا نامیدی خداروصداکن بلندشو گفتم‌یاخدا وبلندشدم.توام‌نامیدنشو 

..وزن شروع رژیم خودسر۷۵کیلو..وزن شروع رژیم باگروه۶۸..وزن شروع دوباره رژیم۶۵ ...هدف اول ۶۰...هدف دوم ۵۸تاریخ شروع رژیم باکالری۱۳۰۰ جمعه۹ابان۱۴۰۰... بازی تموم نمیشه تاوقتی ک برنده بشم
خدازودمیبخشه همین ک از گناهت شرمنده هسی ینی خدا بخشیده.امیدت بخداباشه نامیدنشو من‌یبارخیلی‌نامید شد ...

عزیزم درست میگی چندین بار توبه کردم...نمیشه توی نی نی سایت چیزی رو گفت...همه قضاوت میکنن و.... ولی برام سخته هم نمیخام هم میخوام این گناهو!!! دارم دیونه میشم دلم برای خدا تنگ شده...

دارم  میرم سفر  مگرنه میخوندم باهات

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2706