2703
2553
منم تقریبا پنج ساله طبیعی جلوگیری میکنم و نشدم تاحالا خدارو هزاران بار شکر اما گاهی برام سوال میشه ...

ما بعد سه سال یهو‌شده بود.حواست جمع باشه

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
منم تقریبا پنج ساله طبیعی جلوگیری میکنم و نشدم تاحالا خدارو هزاران بار شکر اما گاهی برام سوال میشه ...

نه شوهرتم واقعا نمیخواد🤭

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
وای خدا نکنه قرص اصلا بهم نمی‌سازه کاند ومم آقا دوست نداره

ماهم همینطور بود.ولی  خو قسمت بود.چون تو بارداریم شوهرم فوت شد.همش میگم خداروشکرک حداقل یادگاری عشقمو‌دارم.

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...
2714
منم نشدم اقاجون و مامانجونمم هم الان سی ساله جلو‌گیری طبیعی دارن حامله نشده🤣🤣🤣

بچه ها فقط لدفا جبهه نگیرید که پیرزنا که حامله نمیشن چون تو اقوام دورمون پیرزن شصت خورده ای ساله باردار شد😊😉

والا منم ده سال جلوگیری طبیعی داشتم بعدش خودمون خواستیم بعداز یکسالونیم تلاش بالاخره شد

خداجونم خیلی دوستت دارم مرسی که. پسرم صحیح و سالم اومد توبغلم. خودت مراقبش باش که بسلامتی بزرگ بشه و سالم و صالح باشه 
ماهم همینطور بود.ولی  خو قسمت بود.چون تو بارداریم شوهرم فوت شد.همش میگم خداروشکرک حداقل یادگاری ...

سلام عزیزم اخی الهی بگردم چند ساله ک فوت شدن  دخترتون چند سالش خدا حفظش کنه براتون

اللهم صل علی محمد و آل محمد مدرس زبان عربی ؛  تضمینی ؛عراقی ؛ فصیح ؛ لبنانی ؛ کویتی ؛ بحرینی ؛ قطر؛ سوری ؛ عربی محاوره ای ؛ و...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .دوست داری برای خودت درآمد داشته باشی تو خونه خودت بگو برات عکس از کارام بفرستم من مربی تریکو بافی ام  به صورت مجازی کاملا حرفه ای و تضمینی😍

چهار سال طبیعی جلوگیری داشتیم تا خودمون خواستیم الآنم پسرم دوسالشه طبیعی جلو گیری میکنیم فعلأ که خدا را شکر حامله نشدم

هم دعاکن گره ازکار تو بگشاید عشق هم دعاکن گره تازه نیفزاید عشق
2706