2726
عنوان

میخوام برم دوره جذب اف زده

110 بازدید | 14 پست

امیر شریفی دوره شو میده برا عید 1300 میخوام کامل همه ماه هاشو بخرم.

ازطلاهام بفروشم شرکت کنم فردا .

دوره شو کامل رایگان گیر اوردم سه ماه گوش کردم ولی دلم راضی نشد میخوام بخرم.

کسی رفته دوره ش نتیجه گرفتین بچه ها؟

باور کنیم که چیزی به عنوان انتقاد سازنده وجود ندارد... انتقاد و شکایت دوستان را دلسرد و ناامید و دشمنان را به لجاجت وادار میکند. از امروز متعهد شویم نه از خود نه از خدا و نه از دیگران  و نه از طبیعت گله، شکایت و انتقاد نکنیم و فقط سپاسگزار پروردگارمان بابت داشته هایمان و خدمات دیگران باشیم:)

چهار تا کتاب بخونی ارزشش بیشتره

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چهار تا کتاب بخونی ارزشش بیشتره

ازون چارتا کتابا خوندم کو تغییر

باور کنیم که چیزی به عنوان انتقاد سازنده وجود ندارد... انتقاد و شکایت دوستان را دلسرد و ناامید و دشمنان را به لجاجت وادار میکند. از امروز متعهد شویم نه از خود نه از خدا و نه از دیگران  و نه از طبیعت گله، شکایت و انتقاد نکنیم و فقط سپاسگزار پروردگارمان بابت داشته هایمان و خدمات دیگران باشیم:)
2728
جذب یک فریب بزرگه . پولتو دور نریز 

میخوام ببینم چ میشه

من عضو کانال تلگرام هم سوده هروی هستم هم امیر شریفی

همونجا از مطالب همه میتونن استفاده کنن. کسی ک بخواد تغییرکنه و خودشو درست کنه همون رایگان ها کافیه

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
ازون چارتا کتابا خوندم کو تغییر

بتظرم کتاب محدودیت صفر را چندین بار بخون از همه دوره ها بهتره من خیلی از این کتاب نتیجه گرفتم ولی از دوره نه. الانم میخام کتاب های یونگ را بخرم

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
من عضو کانال تلگرام هم سوده هروی هستم هم امیر شریفی همونجا از مطالب همه میتونن استفاده کنن. کسی ک ب ...

من دوره های سوده را خریدم ولی میخام کتاب های کارل یونگ را بخرم بخونم دوره مفهوم را درست نمیرسونه

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
من دوره های سوده را خریدم ولی میخام کتاب های کارل یونگ را بخرم بخونم دوره مفهوم را درست نمیرسونه

این کتاب در مورد چیه؟ خوبه؟

اشتباه نکن دور و بریای من با جذب بیچاره شدن طرف خونه کوچیکشو فروخت رفت مستاجری خونه بزرگ گفت من باید به کائنات ثابت کنم لیاقتم بالاست تا بتونم صاحب خونه بزرگ بشم خونه گرون شد دستش موند تو پوست گردو سال بعدشم صابخونه کرایه رو زیاد کرد نتونست اون خونه بزرگه رو تمدید کنه

اونا عباسمنش میخریدن هر دفعه ۲_۳ میلیون پول میدادن

چندتا آدم منفعت طلب هم دورشو گرفته بودن هی تشویقش میکردن بخره اون پول میداد اینا هم مفتی گوش میدادن

این کتاب در مورد چیه؟ خوبه؟

رفرنس دوره های سوده هرویه کتابهای یونگ . یونگ نویسنده هست کتاب اسرار سایه و طلسم های روانی و...

اشتباه نکن دور و بریای من با جذب بیچاره شدن طرف خونه کوچیکشو فروخت رفت مستاجری خونه بزرگ گفت من باید ...

ایشون کلا معنی قانون جذب رو اشتباه فهمیده.

ب جای این کار باید میرفت خونه های لوکس می دید و برای اونا وسیله میخرید نه پس رفت کنه

اشتباه نکن دور و بریای من با جذب بیچاره شدن طرف خونه کوچیکشو فروخت رفت مستاجری خونه بزرگ گفت من باید ...

خیلی متاسفم ولی کارشون واقعا عجیب بوده

2706