2703
2713
عنوان

مدارک لازم برای طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 4289 بازدید | 45 پست
تا دلت بخواد سرمایه داره ولی من هیچی نمیخوام فقط اززندگیم بره بیرون🙂 خونه بالای شهر زمین مسکونی ...

عزیزم اگه اشکالی نداره میشع بپرسم مشکلت چیه ؟تازه اوله زندگیته اگه مشکلت حل شدنیه و شوهرتو میخوای سر بعضی مشکلات زندگیتو خراب نکن اولاش ادم میگه از زندگیم بره بیرون فقط اما بعد چند ماه اینا پشیمون میشی خوب فکراتو بکن گلم ؟چند سالته عزیزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اگه اشکالی نداره میشع بپرسم مشکلت چیه ؟تازه اوله زندگیته اگه مشکلت حل شدنیه و شوهرتو میخوای سر ...

عصبی و طمع کاره باهررررکی دعواش بشه میاد سر من خالی میکنه ۲۴ ساعت در حال کار کردنه وقتی برای من نمیذاره

شب و روز ادعای دوست داشتن و عشق میکرد میگفت تو عصبانیت ی چیز میگم ولی هیچ وقت طلاقت نمیدم

منم تو این سه ماه تحمل کردم تمام رفتاراش رو تااینکه دیشب بهم فحش داد و ب مادر شوهرم گفت بگو بیان ببرنش منم گفتم فکرکردی اجازه میدم شما زنگ بزنید خودم میرم مادر شوهرم هرچی التماسم کرد حتی گریه ش گرفت گفت نرو ولی گفتم ب عزیزترین کسای زندگیم توهین کرد ی ثانیه م نمیمونم🙂 ۲۳ سالمه عزیزم

این کاربری متعلق به یک نفر نیست
عصبی و طمع کاره باهررررکی دعواش بشه میاد سر من خالی میکنه ۲۴ ساعت در حال کار کردنه وقتی برای من نمیذ ...

عزیزم بهتره به مشاوره اینا ببرید  نمیخوام زیاد دخالت کنم یا قضاوت بی جا اما خوب فکر کن بعد چون الان شاید ناراحت یا عصبی هستی تصمیمات یهویی نگیر هر چی صلاحته انشالله مشکلاتت حل بشه بشه گلم منم اونجور مشکلات زیاد داشتم مشکلات من خانواده شوهر بودن تا خودش موقعیت زندگیمونم متوسط بود خانواده شوهرمم پشتش نبودن  از نظر مالی بیشترین مشکلات ناراحتی هم سرم اوردن اما مهم منو شوهرمم همه چی دست خداست سعی کن خوب فکر کنی بعد 

2720
عزیزم من فاکتور کامل جهیزیه مو دارم ولی ازش امضا نگرفتم بنظرتون میتونم بگیرم جهیزیه مو؟

عزیزم حواست باشه وسایلی که بعد ازدواج از جیب شوهر خریدی شاملش نمیشه.

طلا هم چیزایی که اقوام و خانوادت کادو دادن یا مال زمان دختریت بوده برگردون. مال داماد و سمت داماد رو باید پس بدی.

فیلم و عکس عروسی هم بهتره خودت سر به نیست کنی.

و اینکه قبل از اقدام به طلاق حتما با یه وکیل مشورت کن و مشاوره بگیر که بدونی تو دادگاه چی بگی.

اگر مسئله سنگین داره مثل اعتیاد یا دست بزن یا خیانت یا بیماری ای که از قبل داشته و پنهان کرده یه مدرکی چیزی با خودت ببر که ثابت کنی.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
عزیزم بهتره به مشاوره اینا ببرید  نمیخوام زیاد دخالت کنم یا قضاوت بی جا اما خوب فکر کن بعد چون ...

به خدا من راضی بودم ب زندگیم توقعی نداشتم ساده زندگی میکردم  از خودم تعریف نمیکنم ولی دختر آروم و بی حرف و حدیثی ام کاری ب کار کسی نداشتم و سرم ب زندگیم گرم بود خیلی سعی کردم زندگیمو نگه دارم 

ولی دیشب بهم گفت برو🙂

حتی وقتی داشتم میومدم نگف اشتباه کردم نیومد جلومو بگیره نگفت بهم بمون 

از دیشبم هیچ خبری ازم نگرفته و فکر نمیکنم دنبالمم بیاد🙂

دلم شکست

غرورم شکست

میدونی دیگه هیچ وقت حال دل داغونم خوب نمیشه 

این کاربری متعلق به یک نفر نیست
تا دلت بخواد سرمایه داره ولی من هیچی نمیخوام فقط اززندگیم بره بیرون🙂 خونه بالای شهر زمین مسکونی ...

اگر اشتی هم کردی جلوگیری کن با به روش مطمئن

کلا چندین سال جلوگیری کن تا مطمئن بشی تو این زندگی میمونی بعد اقدام کن برای بچه. قبل از اقدام هم چکاپ انجام بده و با آگاهی اقدام کن نه اینکه کل بارداری استرس بکشی آهن خونم کم بود شاید بچه شکاف کام داشته باشه!!!! برنا مه ریزی کن و به موقع باردار شو بعد از اطمینان از اینکه میخوای باهاش بمونی و ادامه بدی.

پ ن: جلوگیری طبیعی جلوگیری محسوب نمیشه. از کاندوم و تزریق و قرص استفاده کن همزمان با طبیعی.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2714
به خدا من راضی بودم ب زندگیم توقعی نداشتم ساده زندگی میکردم  از خودم تعریف نمیکنم ولی دختر آروم ...

ااینم بدون کلا قهر کردن بچه بازی هست و اینکه سایرین هم از اختلافاتشان با اطلاع میشن و دلسوزی اطرافیان بیشتر میشه دخالت تو زندگیتون.

وقتی قهر کن و برو که ته زندگیت باشه و طلاق بخوای. نه بابت هر نارضایتی یا اختلافی پاشی بری.

اگر نیاد دنبالت شخصیتت خرد میشه چون دست از پا درازتر خودت باید برگردی! 

و اینکه الان بری مهریه بذاری اجرا یا شکایت کنی اونم میگه شما منزل رو ترک کردی و ناشزه ای. اجازه ازدواج مجدد بهش میدن شما هم هنوز زنی. خونه هم ول کردی با وسایل رفتی خیلی شیک یکی رو صیغه میکنه میذاره جات. 

خونه رو تا وقتی قصد طلاق نداری نباید ترک کنی.

شما الان فقط لج کردی. مشخصه.

سند ازدواجم دست همسرمه بهم نمیده  میتونم بازم یکی دیگه از دفترخونه بگیرم؟

سسند ازدواج باید دست پدر عروس خانم باشه

نه دست داماد

2706