2733
2734
عنوان

مدارک لازم برای طلاق

4472 بازدید | 45 پست

دوستان من میخوام برای طلاق اقدام کنم ولی هیچی از راه و روشش نمیدونم اینکه

برای اولین اقدام باید چیکار کنم؟کجابرم؟چه مدارکی لازمه؟؟

در همون ابتدا سند ازدواج لازمه؟؟؟چون سندازدواج و کارت ملی پیشم نیس فقط شناسنامه م همرام دارم

عزیزان لطفا اگه کسی اطلاع داره راهنماییم کنه ممنون

این کاربری متعلق به یک نفر نیست

گوگل کن تو سایت های حقوقی دقیق نوشته اصلا کجا باید بری و چه کاری باید بکنی

اگر نامه از پزشکی قانونی بابت کتک کاری هم داری ببر

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مهریه و اجرت المثل هم درخواست بده

اگر سند خونه و زمین و ماشین هم داره شوهرت یا حساب بانکی هم یکی یه کپی بگیر و تحویل دادگاه بده که مهریه رو نقد حساب کنن

از مدارک شوهرت هم کپی کن و نگه دار شاید لازم بشه.

سیاهه جهیزیه هم اگر داری درخواست بده تو دادگاه که وسایلت رو پس بگیری

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2731
برو از دفتر خونه سند ازدواجتو بگیر با شماسنامت بعدش برو پیش وکیل  اون راهنمایت میکنه

سند ازدواجم دست همسرمه بهم نمیده 

میتونم بازم یکی دیگه از دفترخونه بگیرم؟

2738
مهریه و اجرت المثل هم درخواست بده اگر سند خونه و زمین و ماشین هم داره شوهرت یا حساب بانکی هم یکی یه ...

عزیزم من فاکتور کامل جهیزیه مو دارم ولی ازش امضا نگرفتم بنظرتون میتونم بگیرم جهیزیه مو؟

عزیزم من فاکتور کامل جهیزیه مو دارم ولی ازش امضا نگرفتم بنظرتون میتونم بگیرم جهیزیه مو؟

اگه امضای شوهرت نباشه نمیتونی بگیری اگه هم شوهرت جهازتو قبول کرد برگردونه میتونی برگردونیشون غیر اون فک نکنم بتونی 

عزیزم 

اگه امضای شوهرت نباشه نمیتونی بگیری اگه هم شوهرت جهازتو قبول کرد برگردونه میتونی برگردونیشون غیر اون ...

ممنونم از راهنماییت گلم ان شاالله هیچ وقت شما محتاج این سوالا نشین🙂

[QUOTE=212902557]عزیزم من فاکتور کامل جهیزیه مو دارم ولی ازش امضا نگرفتم بنظرتون میتونم بگیرم جهیزیه مو؟[/QUشوهرت طلاقو قبول میکنه؟!اگه ثروتی چیزی داره تفاهمی شرط یزارن تموم کنین اونجوری راحتر میتونی زودترم تموم میش بچه اینا نداری که گلم

ممنونم از راهنماییت گلم ان شاالله هیچ وقت شما محتاج این سوالا نشین🙂

منم تو راه طلاق بودم بعد هشت ماه برگشتم بازم سر زندگیم هرچی صلاحته خدا اونو برات رقم بزنه عزیزم انشالله تو اینده خوشبترین بشی

[QUOTE=212902557]عزیزم من فاکتور کامل جهیزیه مو دارم ولی ازش امضا نگرفتم بنظرتون میتونم بگیرم جهیزیه ...

تا دلت بخواد سرمایه داره ولی من هیچی نمیخوام فقط اززندگیم بره بیرون🙂

خونه بالای شهر

زمین مسکونی

زمین کشاورزی

مغازه

ماشین

همه چی داره

در مورد اینکه طلاقم بده یا نه نمیدونم چون اولین باره قهرکردم اخرین بارم هست 

نه عزیزم بچه ندارم فقط سه ماهه که ازدواج کردم🙂

منم تو راه طلاق بودم بعد هشت ماه برگشتم بازم سر زندگیم هرچی صلاحته خدا اونو برات رقم بزنه عزیزم انشا ...

خدارو شکر که زندگیت بهم نریخته و برگشتین بهم 

خدای بزرگ سر هیچ کسی نیاره

2706