2737
2734

۱۷ روز مونده به موعد اصلا تخمک گذاری انجام شده که علامت بارداری از خودش نشون بده؟!

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

عزیزم به علائم توجه نکن 

من ۱۵روز از موعدم گذشت علائم داشتم ولی پریود شدم 😐

بیخیال باش....

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

[QUOTE=212899916]۱۷ روز مونده به موعد اصلا تخمک گذاری انجام شده که علامت بارداری از خودش نشون بده؟![/QUOدیروز ۱۴روز سیکلم بود ک کیت زدم کمرنگ بود اما اقدام بودم.امرو زدم نبود دیگه.

عزیزم به علائم توجه نکن  من ۱۵روز از موعدم گذشت علائم داشتم ولی پریود شدم 😐 بیخیال باش....

ی سوال من خواهرم همسرش اسپرم کاملا ضعیف داره .اما ۳روز از موعدش گذشته تهوع داره و تست کمرنگ مثبت بود‌هنو نرفته آز .ب نظرتون بارداره؟

2738
عزیزم الان هنوز تخمکت آزاد نشده.  احتمالا سردردت مال تخمک گذاری باشه. یکی دو روز دیگه آزاد میش ...

جدی.من امروز ۱۵روز سیکلمه.دیروز کیت زدم کمرنگ بود اما اقدام کردم.امروز زدم هیچی نبود.یعنی ازاد شد ؟؟؟؟؟

جدی.من امروز ۱۵روز سیکلمه.دیروز کیت زدم کمرنگ بود اما اقدام کردم.امروز زدم هیچی نبود.یعنی ازاد شد ؟؟ ...

خودتو اگه درگیر این کیت ها بکنی زده میشی

استرس میگیری تخمکت ضعیف میشه

ولش کن

ی سوال من خواهرم همسرش اسپرم کاملا ضعیف داره .اما ۳روز از موعدش گذشته تهوع داره و تست کمرنگ مثبت بود ...

خواهر منم دیروز تستش هاله انداخت و مثبت شد دو بار تکرار کرد هاله انداخت ....امروز دوبار بی بی چک زد هر دو بار منفی بود هفت روز از موعدش میگذره خیلی خوشحال بودم که مثبت شده خرد تو ذوقم خیلی ناراحتم ...هاله اش کمرنگ بوده ولی امروز کلا هاله نداشت😭😭😭

خدایا دل هممونو آروم کن 😍آرامش و مهربانی سهم دل هممون آمین 🤲
ی سوال من خواهرم همسرش اسپرم کاملا ضعیف داره .اما ۳روز از موعدش گذشته تهوع داره و تست کمرنگ مثبت بود ...

بذار هفت روز بگذره بی بی چک مثبت کاذب نباشه 

اگه هم مثبت شده بره یه ازمایش بده 

من بی بی چک منفی بود رفتم آزمایش آزمایشم منفی بود رفتم سونو😐هنوزم امید داشتم ولی هیچی به هیچی....

حالا پارسال که باردار شدم یه روز بعد موعد بی بی چک مثبت شد همون روزم رفتم آزمایشگاه،ولی سه ماهگی سقط شد...

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
جدی.من امروز ۱۵روز سیکلمه.دیروز کیت زدم کمرنگ بود اما اقدام کردم.امروز زدم هیچی نبود.یعنی ازاد شد ؟؟ ...

نمی‌دونم گلم. سیکلت چند روزه س؟ 

معمولا روز تخمک گذاری دو تا خط همرنگ میشن. 

حالا کار خوبی کردی اقدام کردی. ولی ادامه بده شاید هنوز آزاد نشده باشه. 

من خودم سیکلم 30 روزه بود، و تخمک گذاریم 18 سیکل. 

شاید امروز ادرارت رقیق بوده و مایعات زیاد خوردی که خط نیفتاده. باید هر روز تو شرایط مشابه کیتو استفاده کنی. 

مثلا من هر روز صبح ساعت 10 کیت میزدم و قبلش صبونه میخوردم و از بعد نماز صبح دیگه دسشویی نمی‌رفتم که ادرارم غلیظ باشه. 

2706