2726
عنوان

اگه یه دختر ۲۰ ساله ...

271 بازدید | 11 پست

سلام بچه ها اگه یه دختر ۲۰ ساله همه خاستگاراش را به دلیل مشکل مالی پدر رد کنه و حتی با کسی که یه زمانی میگفت دوستش دارم بهم بزنه و دلیلش بگع دوست ندارم وقتی منا میبینه با یه خوشگل تر از من مقایسش کنه  و کلا اعتماد به نفس برای قیافش نداشته باشه و فک کنه زشته  به عنوان خواهر بزرگ تر چی میگید و چیکار میکنید براش .....

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

باید بهش ثابت بشه با ارزشه و همه چی به قیافه نیست

باهاش صحبت کنین اچه دبدین حرفتون و گوش نمیده یکی دو جلسه ببرینش مشاوره حرفای اونا بیشتر تاثیر داره

باید اعتماد به نفسشو زیاد کنه 

همون بهتر رفتن وقتی رفتن یعنی دوسش نداشتن که رفتن زندگی بالا پایین داره ممکن بود پس فردا تو زندگی هم بزاره بره علاقه و ازدواج به مشکل مالی پدر یا خوشگلی ربطی نداره اولا که همه آدما خوشگلن ملاک زیبایی برا هر کس فرق می‌کنه مثلا دوستم ی عکس ب من نشون داد واسه اون خیلی قشنگ بود ولی برا من جذابیتی نداش

من از معبود یکتایم ...فقط یک چیز میخواهم نگیرد هرگز از قلبت، امید استجابت را ♥️ 

با اجازه استارتر، ی صلوات برای شفای پدرم می فرستین 😥

برام ی صلوات می‌فرستین🌸 تو این دنیا برا خودتون هدف داشته باشین😘 وقت بزارید برا خودتون 💗دنبال رویاهاتون برید 😍 یادتون باشه زندگی شماست و نیاز نیست در مقابلش به کسی جوابگو باشید 🌸 تو اولین و آخرین ناجی زندگی خودت هستی همیشه باعث افتخار خودت باش 💗 امیدوارم همیشه رو لباتون خنده باشه😍
همون بهتر رفتن وقتی رفتن یعنی دوسش نداشتن که رفتن زندگی بالا پایین داره ممکن بود پس فردا تو زندگی هم ...

به نظرتان اینکه یه دختر ۲۰ ساله که چن ماهه با همکلاسیش یه رابطه عاشقانه و درست داره بگه  به خاطر اینکه میترسم  با یه خوشگل تر از من مقایسش کنه و رابطه را بهم بزنه  درسته؟ به خاطر سنشه ؟

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40