2733
2734
عنوان

زدم تو دهن داداشم🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 12606 بازدید | 319 پست
همون صدا بیزاری؟ وای من درگیرش نیستم ولی معلومه خیلی بد و غیر قابل تحمله اگه میدونست تو اذیت میشی ...

اره

خدانکنه درگیرش بشی خیلی بده واقعا 

اونا نمیدونن چقد عصبی میشم فک میکنن فقع بهشون گیر میدم

دیشب نیومد خونه🥺

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
عزیزم چون میخوای مهم نباشه این اتفاق میوفته ، وقتی میخوایم چیزی رو از مغزمون بیرون کنیم ، اون چیز بی ...

اخه نمیش ک مغزم قاطی میکنه🥺

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داداشم ۲۳ من ۱۷

تو اینجوری من از صدای برخورد دو تا کاغذ دست کشیدن رو اون و...... دیوار گچی و و بد تر یکی بیشتر از یبار بهم دست بزنه خیلی بد عصبی میشم و هیچکسم درکم نمیکنه

🫱🏽‍🫲🏻be yourself
اره خدانکنه درگیرش بشی خیلی بده واقعا  اونا نمیدونن چقد عصبی میشم فک میکنن فقع بهشون گیر میدم ...

آره درک نکرده میدونم وحشتناکه 

ما که معمولیم بعضی وقتا صدای قطره آب یا...مثل چیییی میره رو مهمون چه برسه به شماها که صدا بیزاری هم دارین 

واقعا چطور درک نمیکنن😕

بگو من قصدم گیر دادن نیستتتتت واقعا اذیت میشم 

زنگ زدی بهش؟ج نداد؟معلومه خیلی بهش برخورده و ناراحت شده😪

https://harfeto.timefriend.net/16360170073699 نظری حرفی حدیثی؟   
2731

کسایی ک تعجب کردین خوشبحالتون ک نمیدونین چ درد بدیه 

من از بچگی این مشکل و داشتم چقد خونه مامانم ایناعذاب کشیدم 

الانم از غذا خوردن دخترم بدم میاد 

انقد بهش گفتم اونم روصدا غذاخوردن حساس شده همش ب دخترکوچیکم گیرمیده خیلی سخته 

پیج شال و روسری ماهلین mahlin_scarf1
تو اینجوری من از صدای برخورد دو تا کاغذ دست کشیدن رو اون و...... دیوار گچی و و بد تر یکی بیشتر از یب ...

دقیقاا اصلا درک نمیکنن

آره درک نکرده میدونم وحشتناکه  ما که معمولیم بعضی وقتا صدای قطره آب یا...مثل چیییی میره رو مهم ...

بابامینا ک میگن تو خودتو از ما بهتر میدونی ک اینطوری میکنی

زنگ زدم رد تماس میده 

کسایی ک تعجب کردین خوشبحالتون ک نمیدونین چ درد بدیه  من از بچگی این مشکل و داشتم چقد خونه ماما ...

تعجب ک میکنن هیچ‌توهینم میکنن

🙁

2738
بابامینا ک میگن تو خودتو از ما بهتر میدونی ک اینطوری میکنی زنگ زدم رد تماس میده 

ادا در میاری و لوسی، هم بهت میگن؟😂

من جات بودم یه بار که یه صدا میره رو مخم میرم وسط حال شروع به خود زنی و جیغ و داد و گریه😐😂که چرا نمیفهمین من اذیت میشممممممممم

این بارو هر طور شده از دلش درار بعدا براش توضیح بده و از صدابیزاری براش حرف بزن اگه متوجه نشد و دوباره تکرار کرد خیلی سرد بهش بگو از چشمم افتادی واقعا که...

الان چند تا پیام خواهرانه عاشقانه بهش بده🥺

ولی کاش ی راه درمانی بود من ک خسته شدم بادوتابچه. 

وقت دکتر بگیر برو پیش یه روانشناس 

منم میخام همینکارو کنم خیلی زندگی رو سخت کردع برامون

ادا در میاری و لوسی، هم بهت میگن؟😂 من جات بودم یه بار که یه صدا میره رو مخم میرم وسط حال شروع به خ ...

ادا زیاد در میارم😂

میخام مقاله این بیماری رو بفرستم براشون ک بخونن

ولی بازم میگم اونا چ گناهی کردن زندگیو ب کامشون تلخ میکنم اینطوری خودم باید درست بشم

الن جوابمو نمیده چون خیلی از من توقع دارع 

خیلی باهم دوستیم حتی بیشتر از خواهرم

بخاطر همین ناراحت شدع:(

ولی برااش ی چیز خوشگل میخرم 🤭

ولی فک نکنم درمان داشته باشه

اره😖

ادا زیاد در میارم😂 میخام مقاله این بیماری رو بفرستم براشون ک بخونن ولی بازم میگم اونا چ گناهی کرد ...

ولی اینکه اعصابت خورده میشه که ادا نیست😑

اره خودت باید درست شی ولی خب کلش که دست خودت نیست، بعدم اونا بایددد درکت کنن 

خودتم بعضی وقتا هدفون اینا بزنی تا اونا خیلی اذیت نشن...نه که همیشه فقط تو رعایت کنی اونا هیچی...

اره بفرست شاید کمی درک کنن 

اها آخی.. آره بخر و از دلش در بیار😁

2706