2726
عنوان

زدم تو دهن داداشم🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 12597 بازدید | 319 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عاره درکت میکنم من غر میزنم بابام سگ محلی میکنه پودر میشم هی میگم اههههه بابا جوابمو بده دیگگگ یکم د ...

😂😂خوشحالم ک تنها نیستم

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
2728

قدر تک تک لحظاتی که پیش داداشتی رو بدون

یه روز میشه پشیمون میشی:(

بخدا سوخته دلم داغ ککا سنگینه:(خراب اوو و دنیایی ک و کَس نکرد وفا،خدا نبو ککام،خراب واو و دنیایی ک نشوندم و عزا خدا نبو ککام.میشه برای شادی روح داداشیم صلوات بدین:(🖤
داداشم ۲۳ من ۱۷

اخی عزیزم

میفهمم منم یکم مث تو ام ولی دیگ اونقد عصبی نمیشم ولی خوردن هرچیز صدا داری اذیتم میکنه مخصوصا بعضیا بد بخورن

ولی گناه داره اینکارو نکن

برو ازش معذرت بخواه مشکلتو توضیح بده

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
داداش برای اینکه حرص بخوری اینجوری می‌کنه ؟؟ داداش من مرض داره از اذیت کردن من تغذیه می‌کنه آخر پیر ...

باور کن تمام داداشها اینجورین.مهربان باش.تاوقتی حرص بخوری اون به کارش ادامه مید.باهاش همراه شو.بخند

داداشم ۲۳ من ۱۷

چه زشت. شما چقد باهم راحتین. چقد خوب میشد اگه اعضای خونواده بهم احترام میزاشتن کوچیک بزرگ حالیشون میشد. من جا برادرت بودم گیسواتو میبریدم بخدا. پاشو برو خداروشکر کن

با اجازه استارتر، ی صلوات برای شفای پدرم می فرستین 😥

برام ی صلوات می‌فرستین🌸 تو این دنیا برا خودتون هدف داشته باشین😘 وقت بزارید برا خودتون 💗دنبال رویاهاتون برید 😍 یادتون باشه زندگی شماست و نیاز نیست در مقابلش به کسی جوابگو باشید 🌸 تو اولین و آخرین ناجی زندگی خودت هستی همیشه باعث افتخار خودت باش 💗 امیدوارم همیشه رو لباتون خنده باشه😍
2706