2737
2739
عنوان

شما جاي من بودين چطوري برخورد ميكردين

| مشاهده متن کامل بحث + 536 بازدید | 33 پست
بعضیا کلا همین طورین براشون فرق نمیکنه طرفشون کی باشه دوس دارن دیده بشن به هر قیمتی

اعصابم خيلي به هم ريخته خيلي حالم بده 

واقعا خدا ازش نگذره اصلا حلالش نميكنم زهر مارم كرده

الهم صلي علي محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تاطلاقت رو یه مشت آدم بیمار اینجا صادر نکردن تاپیک و قفل کن

کسی که بهشت رابرزمین نیافته است،آن را درآسمان نیزنخواهدیافت،خانه ی خدا نزدیک ماست وتنهااثاث آن،عشق است بسترعشق به خدا خدمت به مخلوقش هست.

حالا شماره دادید؟ برای عکسها؟ خودت با یه زن دیگه مثل خواهر یا مادرت برو بگیر

از نظر و حرف زدنت خوشم نیاد، باهات بحث نمی کنم، ✋ ریپلایم هم بکنی نظرت رو نمیخونم 😼 چون برام مهم نیست👎
2728

قطعا چون نمیتونستم با زنه کاری کنم شوهرمو جر میدادم و سر اون خالی میکردم 😅

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
راست راست وایسادی نگاه کردی زنه تا فیها خالدون شو نمایان کنه؟!!!!!!!!!!!!! 

نمیتونه به مردم بگه جلوی ما با پوشیه بگردید

مخصوصا اینجور خانما که ده متر زبون دارن ، حرفی بزنی ممکنه کار به کتک و کتک کشی برسه ..

منتظر ..🤍🍃
2738
من خواستم عادي جلوه بدم ك ي موقع دختره هوا برش نداره  فك كنه كيه  ي شوميز پوشيده بود تصف ...

عزیزم به شوهرت چیزی نگی دراین باره 

خدایی نکرده نره سراغ زنه و ....

چیزی نگو 

به زنه تیکه بنداز 

نمیتونه به مردم بگه جلوی ما با پوشیه بگردید مخصوصا اینجور خانما که ده متر زبون دارن ، حرفی بزنی ممک ...

همچین آدم حرف زدن باهاشون فایده ای نداره

من بشخصه هرجا ناراحت شم ثانیه ای صبر نمیکنم 

میرم

آرامش ارزشش بیشتر از اینه ک هر ننه قمری خرابش کنه

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
من بودم میگفتم بزنه به بدحالی و اینا کی ککش میگزه 

اونها بلدن خودشون رو بیگناه نشون بدن که زنت به من تهمت میزنه

اینجور زنها تو دعوای لفظی کم نمیارن

از نظر و حرف زدنت خوشم نیاد، باهات بحث نمی کنم، ✋ ریپلایم هم بکنی نظرت رو نمیخونم 😼 چون برام مهم نیست👎

حالم بهم میخوره ک اینا همجنسامونن

زن علیه زن

چشونه اینا 

ماهایی که بابای پولدار نداشتیم از بچگی یاد گرفتیم قید چیزایی که دوست داریم و بزنیم...تو یه خانواده مذهبی چشم به جهان گشودم که چنین خروجی غیر ممکن بود...یه دختر قوی😊...یه دختر خودساخته که تو مشکلات زندگیش کم نیاورد و بند کفششو محکم تر بست🙆‍♀️...توی دلش پر غمه اما نقاب شادی میزنه به صورتش😍...به خاطر مشکلاتش قید ازدواج و حس شیرین مادر بودن و زده میخواد یه دختر مستقل بشه🙂...
2706