2737
2734
عنوان

فیستول...خطرناک ترین بیماری مقعد

1075 بازدید | 20 پست

سلام بچه ها

خواستم تجربمو بگم

تو رو خدا یکم آگاهیتون در زمینه بیماری ها با خوندن کتاب یا وب گردی بالا ببرین.

من بواسیر داشتم پیش یک دکتر ناشی شش سال پیش عمل کردم که کامل خوب نشدم و شد شقاق و شقاق شد فیستول...کلا نمی دونستم فیستول چیه تا این که خودم تو اتاق عمل و دردای الانم دیدم،خدا قسمت هیچکی نکنه...

اگه بیماری مقعدی دارن فقط برین عکس بگیرن همون اول تا مطمئن شین دقیق بیماری چیه،با انگشت کردن دکتر هیچی مشخص نمیشه و خیلی هم اذیت میشین و دوم اینکه هر چه زودتر یبوستتون کنترل کنین و سوم اینکه سنگینی برندارین که اونم باعث فیستول میشه ... و همچنین جیغ و فریاد زیاد و عصبی بودن...یک بیماری بود می گفت سر فوت یکی از عزیزاش که آرامبخشم نزده و گریه و داد زیاد کرده فشار رو بدنش اومده و فیستول گرفته طی مدت سه روز و یک چیز قلمبه عفونی رو لگنش زده...

خدای مهربونم نعمت  تندرستی  و سلامتی را برای همه و خودم حفظ کن ...آمین مهربان،بخشنده،بزرگوار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

والا منو فرستادن صدتا سونو از روده مقعدو دیدن نفهمیدن چرا جچمه یهو خودش خوب میشه دردم یهو برمیگرده 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

زندگی انقدر کوتاست که نباید حتی یک ثانیه اش را برای دیگران زندگی کنیم                                                         یک صلوات برای شفای بیماران به خصوص بیماران کرونایی بفرست                                                                       

چی هست ببخشید یکم توضیح  بدین درمورد بیماریش

یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه :                                   اشتباه یه پزشک زیر خاک دفن میشه،،،،،                                    اشتباه یه مهندس روی خاک سقوط میکنه،،،،،،،                           اما اشتباه یه معلم روی خاک راه می رودوجهانی را به نابودی میکشد،،،،،،،،                                                                         بَرایِ حألِ دِلَمْ کَمْی غَزَلْ لٌطفاََ»ᥬ🥰᭄ 🌷🌷🌺🌹خدایا توکی رو داری که اینقدرآرومی❤❤🥺
2738
عزیزم ایراد تو این بوده که اصلا عمل نکنی دکترا میتونن تا جایی میشه عمل نکنید و باید با نشستن توی بت ...

دیگه کار گذست بود از اینا

خدای مهربونم نعمت  تندرستی  و سلامتی را برای همه و خودم حفظ کن ...آمین مهربان،بخشنده،بزرگوار
چی هست ببخشید یکم توضیح  بدین درمورد بیماریش

یبوست اگه جلوشو نگیرین میشه بواسبر

بواسیر میشه شقاق

شقاق میشه فیستول

فیساولم یک کیست عفونی هست که ریشه می کنه

من گاهی مقعدم تیر میکشه یه دفه یبوستم ندارم به نظرتون از چیه

دنبالش بگیر خطرناکه

منم پنج سال پیش فیشرم که فیستول هم درست شده بود عمل کردم ،بعد از عمل اصلا درد نداشتم خداروشکر .ولی قبلش دوسال زجر کشیدم . خانوما بخاطر خجالت از دکتر ، دیر نرید دکتر اگر مشکلی دارین 

2706