2726
عنوان

بايدكمك دوستم كنم ولي

48 بازدید | 1 پست

نمي دونم اصلا درسته يانه…به من ربط داره يانه ولي فقط مي دونم بايد ي كاري كنم كه نجاتش بدم😔

دوست من٢٣سالشه از ي خانواده معمولي ولي بسيارخوش چهره

با ي اقايي اشناشده كه ده سال بزرگتره ازش و بچه اي داره كه از ازدواج نيست وپيشش زندگي ميكنه وبعد ازدواجش بادوست من هم بايد پيششون بمونه

اين اقا فوق العاده پولداره اما خب روابط متعدد باخانوماي ديگه داره وحق طبيعي خودش ميدونه وپشيمون نيست!

——

من اصلا نميگم كسي ك بچه داره حق ازدواج مجدد نداره

من ناراحتيم سراينه ك دوستم گدا. وبدبخت نيست كه سرپول داره راضي ميشه باكسي ازدواج كنه كه حتي از روابط متعددش خجالت نميكشه! ك خيلي.راحت ميگه بچم هم مشروع نبوده

چيكاركنم؟ به مامانش بگم ؟

مرده ماه ديگه ميخواد زنگ بزنه براخواستگاري 

اي پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بي‌طاقتم، و جانم از آن اندوه كه نصيب من گرديده، آكنده است؛ و اين در حالي است كه تنها تو مي‌تواني آن اندوه را از ميان برداري و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور كني. پس با من چنين كن، اگرچه شايسته‌ي آن نباشم، اي صاحب عرش بزرگ!

عزیزم شما نبایدتو زندگیش دخالت کنی شاید بنظر شما مرد ایده الی نباشه ولی دوستت همینطور دوستش داره اگه از شما نظر خواست نظر واقعیتو بگو قبل این بگی ممکنه فک کنه شماحسودی میکنید بهشون درصورتی ک خوبیشو میخواید به مادرشم نگو اگه بره خواستگاریش ک خودشون میفهمن اگه شما بگید هرچی بشه ونشه سر شما میشکنه میدونم خوبیشونو میخواید ولی نکنید من خودم سرم اومده بعد هنوز میان یه چیزی هم طلبکارن