2410
2553

نوک زبونم دوروزه نبض میزنه از چی میتونه باشه خیلی میترسم تا حالا اینجوری نشدم 

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اولین باره میشنوم مگه جزو علائم سکته س؟

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اینجا که کسی سر در نمیاره تو گوگل سرچ کن علت گز گز نوک زبان یا علت نبض نوک زبان کلی مقاله میاره برا ...

خوندم یکی از علامش سکته بود استرس گرفتم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره تو نت نوشته 

خدا نکنه تو نت چرتم زیاد مینویسه برو دکتر فردا مشکل قلبی چیزی داری؟

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
خدا نکنه تو نت چرتم زیاد مینویسه برو دکتر فردا مشکل قلبی چیزی داری؟

نه اصلا ولی چن روزه خیلی فکروخیالم زیاده خیلی گریه کردم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه اصلا ولی چن روزه خیلی فکروخیالم زیاده خیلی گریه کردم 

بخودت فشار نیار یکم فکرتو ازاد کن 

2714
😔😔😔

هیچی واقعن ارزش سلامتیمونو نداره 

منم خیلی پیش میاد دستم خود به خود هی تکون میخوره انگشتام میزنن یعنی علائم سکته ست

نه فقط برای زبون نوشته اون که عادیه من صورتم همچین نبض میزنه قشنگ تو اینه میبینم یا دستم اینا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والا من بعضی موقعها اینجوری میشم به خاطر استرسه

زبونت ؟ خیلی بده حسه بدی دارم من اولین بارمه زبونم اینجوری میشه ولی صورتم و دستم اینا قبلا میشد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706