2703
2553

من بعد یک سال ناباروری خرداد حامله شدم با قرص اونم ... سقط شد قلبش تشکیل نشد شهریور سقط شد دکتر گفته بود سه ماه دیگه اقدام کن من تنبلی تخمدان شدید دارم وزنم سر اقدام قبلی خیلی بود 78 اینا الان دژیم گرفتم 56 کیلو شدم تا اذر اقدام کنم تنبلی تخمدانم شاید کم شه منم حامله شم ولی مامانم پدر منو در اورده هر روز زنگ می زنه دعوا می کنه چرا رژیم گرفتی چرا لاغر می کنی خدا اگه می خواست بهت می داد😢😢😢 خدا اگه می خواست اون ک تو شکمت بود سقط نمی شد 😢😢😢پس چرا خدا فقط واسه من نخواس؟ من انقد بدم ؟من از خدا هم دلم گرفته دیگه سمتش نمی رم 😢😢😢 بخدا هر کی حامله میشه من حاضرم کل عمرم بدم ی روز جاش باشم من می شنوم هر کی حاملس می میرم زنده میشم دیگه میگم پس من چی خدا این عدالته ؟ 😢😢😢

ای یادگار کودکیم ای آسمون سادگیم🖤ای خاطرات اولین و آخرین دلدادگیم🖤ای عشق اولی برام دعا کن از فکرت درام🖤از اون امیدو آرزو مونده یه قلب پیر برام🖤

انشالله خدا خودش یه بچه خوب خوشگل میده بهت.ناراحت نباش.

خدایا آرزوم خونه دار شدنه امشب که شب آرزوهاست منو به آرزوم برسون.....آمین.باور کن آنقدر ها هم سخت نیست فهمیدن اینکه بعضی ها می آیندکه نمانندنباشندنبینندو تــو اگر تمامی دنیا را هم حتی به پایشان بریزی آنها تمامی بهانه های دنیا را جمع می کنندتا از بین آنها بهانه ای پیدا کنند که بروند دور شوند.که نمانند اصلا پس به دلت بسپار وقتی از خستگی های روزگار پناه بردی به هر کسی لااقل خوب فکر کن ببین از سر علاقه آمده، یا از سر … !تا دنیایت پر نشود از دوست داشتن هایِ پر بغض که دمار از روزگارت درآورد !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عه این چه حرفیه مامانت زده؟

ینی چی که خدا دوستت نداره؟

میدونی خیلی از اون جنین هایی که خود به خود سقط میشن یه مشکل ژنتیکی دارن که سقط میشن؟ پس ناشکری نکن.

وزنتو کم کنی ان شاءالله درست میشه من خودم دیدم تو اقوام با کاهش وزن باردار شدن 

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ goftino.com/c/0J0xHX
2720
خوشبحالت چقد بچه دوس داری ...

شما بچه دارید ؟

ای یادگار کودکیم ای آسمون سادگیم🖤ای خاطرات اولین و آخرین دلدادگیم🖤ای عشق اولی برام دعا کن از فکرت درام🖤از اون امیدو آرزو مونده یه قلب پیر برام🖤

اینکه لاغر شدی خیلی هم خوبه....دیگه اصلا نذار وزنت بره بالا....وزنت که اومده پایین تخمدانتم بهتر کار میکنه....زودی بچه دار میشی نگران نباش

گاه باید سکوت کرد.‌‌...خدا پاسخگو خواهد بود .....شک نکن....

منم مثل شما.. ۹ ساله منتظرم . 

اصلا یکی ازم می پرسه مشکل چیه، یا تا الان چی کارا کردید دیگه اصلا حوصله ندارم توضیح بدم.. 

دلم نمیخواد هیچ عروسی برم چون همش میگم اینا هم زود بچه دار میشن و من هنوز حامله نشدم.. و واقعا هم همین طوره. 

خیلی برام سخته.. همش میگن خواست ، صلاح، مصلحت خدا این بود.. 

میخوام داد بزنم که چرا مصلحت خدا به دادن نیست ، فقط به ندادنه ؟؟؟؟ 

همیشه برای هر چیزی که بهم داده منو کشته و زنده کرده ... به یاد ندارم چیزی و راحت بدست آورده باشم.. همیشه جونم دراومده... برای به دست آوردن هر چیزی زجر کشیدم،  پیر شدم.. 

بچه هم که سر سبد همه اون خواسته هامه... 

خسته شدم.. خسته

دلم میخواد خودمو مچاله کنم یه گوشه اتاق تاریک چشم هامو ببندم ، چند تا پتو بکشم روم اصلا نیست و نابود بشم ... هیچ کس نیاد خونم ،هیچ جا نرم .... 

فرزندم این روزها خانه را به عشق آمدن تو جارو میکنم که شاید انتظار هشت ساله من هم تمام شود و تو از راه برسی.. بیایی و خانه ای که از صبح تا شب پر از تنهایی و سکوت است را پر کنی از شادی و نشاط.. برای بی خوابی های مادرانه دلم تنگ شده است... برای گریه های شبانه ات دلم تنگ شده است.. کاش بودی و هر روز تو را در آغوش می کشیدم.. کاش بودی و بعد از مرتب کردن خانه درست زمانی که میخواستم چای داغ بخورم و خستگی در کنم، تمام اسباب بازی هایت را به زمین میریختی و غرق دنیای کودکانه خود می شدی.. کاش بودی و داد و فریاد و خوشحالی میکردی و نمی‌گذاشتی صدای خنده کودک همسایه در خانه ما پر شود و بغضی فرو خورده فوران کند و بی امان شروع به باریدن کند.آری فرزندم.. این روزها همه چیز خوب است ولی تو نیستی و مادر بی صبرانه چشم انتظار این است که روزی بیایی و به زندگی او رنگ و بوی خوشبختی را بدهی

همیشه از خونه همسایه ها صدای خنده یا گریه بچه ها میاد ، دلم میره... میگم خوشبحالشون . من هنوز بعد این همه سال خانواده تشکیل ندادم... 

هنوز مثل روزهای اول ازدواجم تنهام... هنوز خونم سوت و کوره... فقط ساعت هایی که همسرم میاد کمی حالم خوبه بعد اونم زود می‌خوابه و باز من می مونم و خونه سوت و کور و تنهایی 

اصلا یه وقت صدای شوخی و خنده همسایه رو با بچه اش می شنوم میخوام گریه کنم.. 

میرم یه اتاق دیگه تا صداشون رو نشنوم، یا انقدر صدای تلویزیون رو زیاد می کنم تا صدایی اذیتم نکنه... 

فرزندم این روزها خانه را به عشق آمدن تو جارو میکنم که شاید انتظار هشت ساله من هم تمام شود و تو از راه برسی.. بیایی و خانه ای که از صبح تا شب پر از تنهایی و سکوت است را پر کنی از شادی و نشاط.. برای بی خوابی های مادرانه دلم تنگ شده است... برای گریه های شبانه ات دلم تنگ شده است.. کاش بودی و هر روز تو را در آغوش می کشیدم.. کاش بودی و بعد از مرتب کردن خانه درست زمانی که میخواستم چای داغ بخورم و خستگی در کنم، تمام اسباب بازی هایت را به زمین میریختی و غرق دنیای کودکانه خود می شدی.. کاش بودی و داد و فریاد و خوشحالی میکردی و نمی‌گذاشتی صدای خنده کودک همسایه در خانه ما پر شود و بغضی فرو خورده فوران کند و بی امان شروع به باریدن کند.آری فرزندم.. این روزها همه چیز خوب است ولی تو نیستی و مادر بی صبرانه چشم انتظار این است که روزی بیایی و به زندگی او رنگ و بوی خوشبختی را بدهی
2714
منم مثل شما.. ۹ ساله منتظرم .  اصلا یکی ازم می پرسه مشکل چیه، یا تا الان چی کارا کردید دیگه اص ...

من که انگار نباید ناراحتم بشم مامانم زود شروع می کنه که شانس منه خدا منو بکشه خدا نمی خواد بده دارم دق می کنم الانم قهر کرده هر چی زنگ می زنم خواهرم الکی می گه خوابه ب خدا ب شوهرم می گم بیا جدا شیم تو زن سالم بگیر اتیش ب قلبم می زنم اینا رو گفتنی الان هم اومدم تو بالکن سرد و تاریکمون دارم هق می زنم هیچکس و ندارم هیچکس و ... کاش می مردم قلبم داره می ترکه چرا هیچ کس منو نمی فهمه 

همیشه از خونه همسایه ها صدای خنده یا گریه بچه ها میاد ، دلم میره... میگم خوشبحالشون . من هنوز بعد ای ...

من ک دیگه اصلا ب عدالت خدا شک کردم  همسایه پایینی مون سه تا بچه داره چهارمی نا خواسته بارداره اصلا زن باردار میبینم غم عالم میشینه قلبم 

عزیزم نا شکری نکنین تو رو خدا. خدا صلاح همه رو بهتر از خودش میفهمه انشاءالله شما هم به وقتش مامان می ...

خواهش می کنم دیگه هیچوقت ب خانومی ک منتظره نگو خدا صلاح تو می دونه چون من ک اینو هی مامانم می گه می خوام دق کنم چطور خدا فقط واسه من صلاح نمی دونه می دونم دارم کفر می گم ببخشید ولی دیگه جنون پیدا کردم انگار😢😢😢😢

من که انگار نباید ناراحتم بشم مامانم زود شروع می کنه که شانس منه خدا منو بکشه خدا نمی خواد بده دارم ...

مادرت تو رو یه جور دق میده، مادر منم یه جور 

انقدر غصه منو خورده که پیر شده... یه موقع هایی توی جمع دعا می کنه من مادر بشم از خجالت آب میشم.. دعا میگیره همش پیگیره، دکتر چی شد .. بچه بیار ، چرا نمیشه... یه جور شده برام شده یه آرزو که میرم خونه مادرم دست بچه ام توی دستم باشه...

خجالت میکشم تنها میرم.. انقدر منتظره که هر وقت میرم اونجا نگاه می کنه ببینه دستم جعبه شیرینی دارم که بگم حامله ام یا نه 😭😭😭😭😭

گاهی منم میگم کاش طلاق بگیرم حداقل بی شوهری بهتر از بدون بچه بودن هستش

مادرت تو رو یه جور دق میده، مادر منم یه جور  انقدر غصه منو خورده که پیر شده... یه موقع هایی تو ...

کاش مامان منم ی بار پیگیرم بود ی بار بهم می گفت دردت چیه اخه گاهی نخواسته اتیش ب قلب من می زنه مثلا می گه حامله شدن چیه دیگه هر کسی می تونه می گم مامان منو ببین می گه خدا بخواد می ده نخواد نه 😢😢😢😢 جرات درد و دل ندارم هیچکس مرهم قلب من نیس هیچکس ب امام حسین

2706