2733
2734
عنوان

شوهرم بهم پول نمیده

937 بازدید | 60 پست

تاپیکای قبلیموبخونیدمیفهمیدچقدآدمه کثیفیه الانم اصلاخرجی نمیده بخداهمه لباسام پاره شدن حتی پاچه شلوارام آستین بلوزم یه کفش برای زمستون ندارم بخداامروزخیلی گریه کردم الانم دلم یه دردودل میخادیه اتاقق میخام باصدای بلندگریه کنم من۱۹سالمه اون۲۹بچه هم نداریم بخدادیگه خسته شدم همینجوری اشکاج داره میریزه

ازتون خواهش میکنم برام دعاکنید🙏🤲😔                              اگه یه روزی دیدین تاپیک نمیزنم یاازم خبری نیس بدونین مردم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برای چی زنش شدی و چرا زنشی ویژگی خوبس داره ایا پیامبر خدا هم میگه به ادم خسیس دختر ندین پیرش میکنه

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.
2738
الهی بمیرم به زور بگیر

نمیده دلم بخداتیکه تیکه شده همش ب پدرومادرم فوش نیده

ازتون خواهش میکنم برام دعاکنید🙏🤲😔                              اگه یه روزی دیدین تاپیک نمیزنم یاازم خبری نیس بدونین مردم😔
نمیده دلم بخداتیکه تیکه شده همش ب پدرومادرم فوش نیده

اوووف بمیرم نامزد منم خیلی فوش میده

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 
2706