2410
2553

مثلا باشگاه ورزش پاساز گردی یا هرچی چی انجام میدید که نشون میده برای خودتون ارزش قایل هسیند؟

یکاری که مدام و روتین انجامش میدید؟

من والا با وجود یه بچه کوچیک کار انچنانی نمیتونم بکنم و همین عامل افسردگیم شده سرکار میرفتم قبلا که الان کسیو ندارم نگه داری کنه از بچه ام 

انقدرم شیطونه هزا  ماشالا که نمیتونم تنها بخوام دوتایی تا یه پارکی یا پیاده روی برم هی دستشو میکشه از دستم جیع میزنه هم ابرو میبره همم حریفش نمیشم باید باباش باشه یا با ماشین باشیم یهو وسط کار خسته بشه جیع و گریه و کله تمو میخوره و کتک میزنه که بره تو ماشین شیر بخوره بخوابه 

۲ سالشم نشده هنوز

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

برا سنش این کارا طبیعیه 

باشگاه میرم به تغذیم میرسم به پوستتم برا خودم خرید میکنم

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 

ورزش 

روتین پوستی 

ی روزم تو هفته چندساعتی با دوستم میرم بیرون

تووهفته چند ساعتی شوهرم بچه هارو میبره من استراحت کنم

و مهمتر ازینا بازی با پسرامه باهاشون میخندم زیادم میخندم بعدش واقعا حس میکنم مغزم پر انرژی شده 

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پسرمن ۱۹ماهشه

پیاده روی و خریدو اینا ک عمرا نمیزاره چون میزاریش زمین فقط میره مال رو هم میره.

شبا ۱ساعت میرقصمو ورزش میکنم بعضی شبا ک پسرم میخوابه مراقبت پوست انجام میدم

صبحا دوش میگیرمو ب موهام میرسم ظهرا ک میخوابه اگر خوابم نیاد کتاب میخونم

برای انرژی بیشتر قهوه میخورم

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2720

منم شاغلم یه پسر ۳ ساله دارم

افسرده شدم

خیلی کم برای خودم وقت میذارم

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ...ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…