2726
عنوان

چرا همه چی انقدر گرون شده؟؟؟؟😱😱😱😱😱😱

| مشاهده متن کامل بحث + 1286 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره واقعا خیلی بده آدم میبینه دلش میخاد 

اره واقعا منم حالا اونجوری نیستم اهل تنقلات کارخونه ای باشم خیلی خیلی کم پیش میاد هوس کنم ولی قیمت ها رو آدم میبینه نمیدونه چی کنه.

اصلا تنقلات هیچی... الان چندتا از دستگاه های آشپزخانه امون خراب شده ولی چون چندسال پیش گرفتیم خارجی بودن الان میگن قطعات اش وارد نمیشه و تعمیر شدنی نیست.

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊
2728
یا خدا هفتصد تومن

این. معمولیشه جانم،،۲،۳میلیونی هم هست

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️

خدا ب. داد مردم برسه،،اونا ک. دارن خوشحالن ملک . زمین وسکه ها و ماشیناشون دارن هرروز دوبرابر میشه وسود مییکنن،،اونام که ندارن هرروز دارن ندارتر میشن و اینده تاریک جلورومونه و امیدی .به پیشرفت نیس،،

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️
ارزونترم هست چرا جو میدی علکی 😐انگار ما ندیدیم مغازه هارو 

خداروشکر هوا. ما گرمه🤣یه مانتو پاییزه. ۳۰۰تومنی کارمو پیش میبره

عزیزم همین جنسارو توی بهمن ماه حراج میکنن آف ۵۰ درصد میزنن.بخر بزار واس سال بعدت.....من پارسال بهمن خریدم ۲۰۰ تومن.مانتو پاییزی سوییت جنسش عالیه و شیکه.....الان همونا رو زدن ۸۰۰.....

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم