2733
2734
عنوان

برا کسی پیش اومده تا حالا ؟؟

135 بازدید | 12 پست

ببخشید من یکم از بینی ام خون اومد البته خون سرازیر نشد فقط وقتی دستمالو داخل بینی کردم خونی شد 

ممکنه بخاطر دستکاری یا هوای سرد و خشک باشه ؟

یهو نگران شدم ترسیدم 😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دستکاری😂

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
2731
برا شما هم پیش اومده؟ ینی ممکنه مخاط بینی خشک باشه؟ چیکار کنم 

من اتفاقا سرماخوردم دیروز ببخشید مخاط بینیم خونی بود یعنی کروناس نکران شدم 

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
من اتفاقا سرماخوردم دیروز ببخشید مخاط بینیم خونی بود یعنی کروناس نکران شدم 

البته منم بینی ام گرفته بود و ببخشید مخاط داشت بعدش دستمال داخل بینی کردم خونی شد یکم 

چرا نگران مگ خطرناکه؟

2738
البته منم بینی ام گرفته بود و ببخشید مخاط داشت بعدش دستمال داخل بینی کردم خونی شد یکم  چرا نگر ...

اخه تو یجوری گفتی فکر کردم علایم کروناس😄

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...

توبینی ۱۰۰ ها موی رگ نازک وخودداره که به چیز بنده وزود پاره میشه وخون میاد

سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ                                           من یک زن باموی پریشانم به موی من عادت کن
برا شما هم پیش اومده؟ پس ممکنه از دستکاری یا هوای سرد و خشک باشه

اره بابا زیاد

سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ                                           من یک زن باموی پریشانم به موی من عادت کن