2737
2739
عنوان

پول خریدن کتاب تست رو ندارم🥺😭

9560 بازدید | 108 پست

بیاین می‌خوام باهاتون درد و دل کنم 

دلم داره میترکه

من یازدهم تجربی ام ، یه ماه از سال تحصیلی میگذره و من هنوز کتاب تست نخریدم 

دیروز ماشین بابام خراب شد و نزدیک بیست میلیون داد برای درست کردن ماشینش ، حالا هیچ پولی توی دست و بالش نیست و نمیتونه حالا حالا ها برام کتاب بگیره ، بخدا انگار دنیا روی سرم خراب شده ، دوست دارم فقط بمیرم 

با این شرایط همه از من توقع قبولی توی پزشکی رو دارن 

شما ها بگید چی کار. کنم؟

گریه م قطع نمیشه ، چون حس میکنم زندگی برام تموم شده 

ای کاش هیچوقت بدنیا نمیودم

برای عاقبت بخیریم دعا میکنید+ کنکورم (حتی یه صلوات)。◕‿◕。ای کاش یه روزی منم همه آرزوهام براورده بشه.. رنگ خوشبختی رو بببینم، خسته شدم از این اوضاع، از این همه تنهایی و بی کسی ..‌‌. امیدم به آینده ست 🙂💛 برام دعا کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا چند ماه با پی دی اف بگذرون

بعدش بخر 

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩
2728

پی دی افشو بگیر بخون

عضو کتابخانه بشو قرض بگیر

یا چندتا کتابو با دوستات تبادل کن

هیچ کس هیچ کس هیچکس لیاقت قلب مهربون منو نداره و نداشته از امروز از یه دختر مهربون ساده خاکی خنده رو تبدیل میشم به دختری حاضر جواب و تند مغرور که برای هیچکس تره خورد نمیکنه اولویت اول و اخرم خودمم همون چیزی  که همین شماها و دوست و غریبه و دشمن ازم خواستید و ازم ساختید اره ! هیچ کدوم این ادمای این دوره زمونه لیاقت صاف و صادق بودن و معصومیت منو  و قلب پاک و بی شیله پیله بودنمو نداشت  و نداره 😊💔ازین به بعد خوب جواب حرفاتون و کلماتتون به خودتون رو از من خواهید دید.ادمایی که با من بودن تو این روزگار جز خورد کردن قلبم و شکستنش کاری نمردن دیگه قلبی ازم نمونده که بخواد پاک باشه یا شکسته دیگه قلبی ازم نگذاشتید فقط واگذارتون میکنم به خدای بزرگ که شاید ااون قلبمو به دست بیارهخودکشی کنندگان  قاتل اند،‌ قاتل مظلوم ترین و بی پناه ترین فرد در برابر قاتل، یعنی خود… (گفته عباس موزون)💔.خوبی، بدی دیدی حلالم کن.ذره ذره اب شدم برام دعا میکنی؟💔دعا میکنی حل شن مشکلاتم؟
یکی پیدا شه کنکوریارو از سایت بریزه بیرون هم تایمشونک هدر میدن هم مارو کلافه کردن

چه مشکلی داره سوالشون رو بپرسن!

همش که نباید خیانت و مادرشوهر و خواهرشوهر و مسائل چرت باشه

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩
2738

عزیزم منم کنکوری ام تحربی اینکه تاراحتی تداره من یه کانال دارم تو ت ل گ ر ا م که همه ییی کتابا رو رایگان می دی افشونو میزاره هر ستل هم کلی از بچه ها پیام میدن ک با کتابای اونا تو گوشی خوندن و رتبه خوبی اوردن من خودمم چند تا از درسا ک کتابشو نگرفتم از اونجا کتابو دان نیکنم با گوشی میخونن و تست نیزنم

یکی پیدا شه کنکوریارو از سایت بریزه بیرون هم تایمشونک هدر میدن هم مارو کلافه کردن

اومده دنبال راه حل

بعدشم چه عیبی داره مگه

هیچ کس هیچ کس هیچکس لیاقت قلب مهربون منو نداره و نداشته از امروز از یه دختر مهربون ساده خاکی خنده رو تبدیل میشم به دختری حاضر جواب و تند مغرور که برای هیچکس تره خورد نمیکنه اولویت اول و اخرم خودمم همون چیزی  که همین شماها و دوست و غریبه و دشمن ازم خواستید و ازم ساختید اره ! هیچ کدوم این ادمای این دوره زمونه لیاقت صاف و صادق بودن و معصومیت منو  و قلب پاک و بی شیله پیله بودنمو نداشت  و نداره 😊💔ازین به بعد خوب جواب حرفاتون و کلماتتون به خودتون رو از من خواهید دید.ادمایی که با من بودن تو این روزگار جز خورد کردن قلبم و شکستنش کاری نمردن دیگه قلبی ازم نمونده که بخواد پاک باشه یا شکسته دیگه قلبی ازم نگذاشتید فقط واگذارتون میکنم به خدای بزرگ که شاید ااون قلبمو به دست بیارهخودکشی کنندگان  قاتل اند،‌ قاتل مظلوم ترین و بی پناه ترین فرد در برابر قاتل، یعنی خود… (گفته عباس موزون)💔.خوبی، بدی دیدی حلالم کن.ذره ذره اب شدم برام دعا میکنی؟💔دعا میکنی حل شن مشکلاتم؟

عزیزم اگه تهرانی برو انقلاب اونجا کتابای دست دوم میفروشن خیلیم خوبه به محیط زیستم کمک کردی اینجوری♥️

یکی یکی بخر کتابات رو یدونه بخر بخون این ماه ماه بلذ کتاب بعدی 

هر ماه یکی 

از کتابخونه هم میتونی بگیری

سخته واقعا شرایطت ولی باید بسازی 

حال متکلم از کلامش پیداست... :) 

سلام دوست گلم منم مثه شمام میتونی از کتابخونه قرض بگیری و هرماه بری تمدید کنی من همین کارو میکنم 

میتونی تو گروه های تست زنی شرکت کنی هرچند تستای روزانه شون اونقدر زیاد نیست ولی می‌تونه کمکت کنه چند تا نکته رو یاد بگیری 

اگه ارومیه بشی روت ارس میکشم. 🌌                       واست حبس توی قفس میکشم.  🔥                      تورو دست نمیزنم تورو نفس میکشم 🪐

میتونی گورتو از این تایپیکا گم کنی کسی برات دعوتنامه نفرستاده شما برو با همون تایپیکایه بدرد نخور خاله زنک خوش باش 

حداقل تو این تایپیک های کنکوری آدم چند تا جیز مفید باد میگیره

2706