2726
عنوان

میخوام خودکشی کنم

163 بازدید | 14 پست

نمیترسم فقط این دنیا ته نامردی بود برام

هیچ کس پشتم نبود

نی نیسایتی هاروخیلی دوست داشتم تنها جایی بود 

ک دردامو شنیدن و دلشون سوخت  ودعاکردن برام

برای ارامش روحمم دعا کنید شما دلتون خیلی پاکه

حلالم کنید اگ رنجوندمتون دوستتدارم 😚😢😔

میشه دعاکنید مادرشم ؟

شما در مقابل دوربین مخفی قرار دارید دیگه ؟؟

مثل بنز باش بزار واسه به دست آوردنت تلاش کنن و مواظبت باشن، از همه شیطون تر بودیم از همه آروم تر شدیم، بی اعصابما ریپ نزن زیاد روم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نرو شقا

یکبار برای همیشه دوس پسر نامزد نیس،شوهر عقدی نامزد نیست دوران عقد میگن به بعد از عقد نه نامزدی 🥴نامزد یعنی خانواده دور هم جمع شدن با مهمونی یا بی مهمونی،رسما اعلام شده این دو نفر نامزد هستن

خدافظ اگه رفتی سلام منم برسون

آخر نفهمیدیم زندگیه یا شکنجه گاه...                        خسته‌ام...                                                                              مثل هیزمی که سوخته و خاکستر شده                             ولی بازم ازش انتظار دارن بسوزه...   🖤🥀                                     اگر زندگی مرگ است و مرگ است زندگی                                  پس درود بر مرگو  🖤 ⚰️ 🖤   مرگ بر زندگی                                                                                                                                    مثل تنه خسته ایی که خواب میخواهد💔                                 انقدر خسته است جانم!   🖤  🖤                                          که مرگ میخواهد🥀⚰️🥀.                                                    نیستی بابا...  و همین برای خوشبخت نبودن کافیست. 

عجولانه تصمیم نگیر.بشین تصمیم بگیر و تلاش کن براش یا زندگیتو بساز و اون مردو ادبش کن ..یا برو خونه پدرت حداقل ی گوشه برای خودته بدون دغدغه بعدشم الان دیگه مطلقه و طلاق بی معنیه بهترین اتفاقا بعد ی تصمیم درسته ..انشاالله ب حق همین شب پیامبر بزرگمون دلتو اروم کنه و شفاعت حالتو پیش خدا ببره

پیش از مرگم صلواتی برای ارامش روحم مهمانم کنید.خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد

از خانواده بد و بی پشتوانه ای هم نگو ک خیلیا تو همین شرایط جدا میشن تنها مقابل همه وایمیستن اما پا پس نمیکشن و به خواسته اشونم میرسن

پیش از مرگم صلواتی برای ارامش روحم مهمانم کنید.خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد

سلام عزیزم .من مدتیه حدودا چند ماه به دلیل حادثه ای دچار مشکل سلامتی شدم. آسیب شدید مغزی در حیطه شناختی و حافظه و....  فقط فلج نشدم.  قبل از این حادثه اگه از خودم تعریف نکنم فرد موفقی بودم و  داشتم به تدریج به موفقیت های بالاتر و خواسته هام می رسیدم ،فردی باهوش و شاغل و دارای تحصیلات آکادمیک .زیاد نمی تونم راجع به اطلاعات شخصی ام بگم چون به دلیل تاپیکی که گذاشتم میترسم توسط خانواده یا دوستان شناخته بشم.خانواده من خانواده حمایتگری نبودند و نیستند ، اونا همیشه برای من چالشهای زیادی رو  درست میکردند .فقط مادرم بود که به من عشق و حمایت می داد اونم در حد توانش. پدرم  ازجهت رفتاری هم همیشه توهین و تحقیر میکرد  .حالا خواهر وبرادر بد رو هم اضافه کنید.خواهری به شدت حسود  که همیشه با شما جنگیده مستقیم یا غیر مستقیم تا تو موفق نشی ،برادری پرخاشگر و وحشی و فحاش که  سالهای زیادی تو رو اذیت کنه،  تو این مسیر  زمین خوردم ، گریه کردم  اما هیچ وقت خودکشی نکردم و با همه این چالشها ی خانوادگی و چالشهای بیرون مبارزه کردم و به موفقیت تو زمینه کاری و درسی رسیدم. تا قبل از مشکل سلامتی و آسیب مغزی، من فردی مثبت ،قوی  و با انگیزه بودم  که داشتم مسیر موفقیت رو طی میکردم ،مدتی هم بود که عضو سایت عباس منش بودم (قبل از ورود به این سایت هم فرد موفقی بودم اما برای موفقیت بیشتر وارد این سایت شدم).اما متاسفانه به دلیل سهل انگاری به آموزه های سایت متعهد نبودم و همیشه می گفتم بعدا  تمرینات سایت رو انجام میدم و عمل می کنم و... و اینکه خیلی درمورد این سایت فوق العاده کوتاهی کردم.الان چند ماهی است که این حاذثه آسیب مغزی برام اتفاق افتاده ومن بعد از این حادثه از یک فرد شادو پر از انرژی و انگیزه و قوی تبدیل به فردی غمگین ،افسرده ،بی انرژی و بیمار شدم و به دلیل این مشکل سلامتی بزرگ ،همه چی رو ازدست دادم ،زندگیم نابود شده  .من با این مغز آسیب دیده دیگه نه میتونم کار قبلیم که سالها براش درس خوندم رو انجام بدم ،نه میتونم ادامه تحصیل بدم، حتی کارهای روز مره رو هم با زحمت و سختی انجام میدم  متوجهید؟ تاپیکی رو که با عنوان آسیب مغزی تو پروفایلم هست بخونید درمورد مشکلم صحبت کردم و گفتم که به خودکشی فکر میکنم.علت اینکه به خودکشی فکر میکنم اینه که مشکل من حل نشدنیه، علم میگه حل نمیشه ،درست نمیشه،سلول عصبی مغز بعد از آسیب دیگه ترمیم نمیشه یعنی من تا آخر عمر باید معلول ذهنی باشم واین برای من غیرقابل تحمل هست ،منی که فردی باهوش بودم الان به خاطر این آسیب شدید مغزی زندگیم واقعا وواقعا نابود شده،  اغراق نمی کنم واقعیت رو میگم.تو سایت عباس منش هم  تا حالا ندیدم فردی مثل من بوده و خوب شده باشه،منظورم اینه که اگه تو فردی بسیار فقیر ،دارای روابطی بسیار بد و از هر نظر خیلی بدبخت و پایین باشی حتی اگه مشکل سلامتی مثل سرطان داشته باشی میتونی با استفاده از سایت عباس منش فردی شاد و سلامت و ثروتمند و دارای روابط خوب باشی اما من برای مشکل سلامتی ام که آسیب مغزی شدید هست نتونستم راه حلی رو تو این سایت ببینم و تو اینترنت هم که سرچ کردم افرادی رو که مشکل من رو داشتند ندیدم که درمان شده باشند کامل .به همین دلیل امیدم رو ازدست دادم چون راه حلی برای مشکلم ندیدم یعنی علم میگه  سلولهای عصبیت ترمیم نمیشند .اما تو و همه اونایی که میایین درباره خودکشی پست میذارید باور کنید مشکلاتتون حل شدنیه،مشکلات شما هر جقدر هم زیاد و سخت باشه درست میشه عزیزم.خواهش میکنم خودکشی نکنید و حتی فکرشم نکنید.وضعیت من خیلی با شما   فرق داره متوجهی؟ اگه سرطان بود یا حتی اختلال در عضو دیگری  حتما درستش میکردم و میشد اما مغز  درست نمیشه و ضمنا اینی که میگم وضیعت سلامتی من درست نمی شه رو دکترهای مغزو اعصاب و علم تایید کرده خواهشا نگید برو دکترو روانشناس و..  دوستان عزیزی که قصد خودکشی دارید خواهش میکنم  سایت عباس منش دات کام رو تو گوگل سرچ کنید و وارد این سایت بشید و فایلای رایگان آقای عباس منش رو گوش بدید  خواهش می کنم حتما این سایت رو برید و فایل هارو گوش بدید زندگی شما چه از جهت مال ی و روابط و آرامش و همه چی تغییر میکنه. من نیومدم اینجا که تبلیغ این سایت رو بکنم .این سایت انقدر موفق و بینظیره که نیازی به تبلیغ من نداره .چون عاشقتم و دوست دارم و دوست دارم بینهایت ثروتمند و شاد و سلامت و موفق باشی  دارم این سایتو بهت معرفی میکنم.من فردی هستم که خودم در لبه مرگ و زندگیم و دوستان عزیزی رو می بینم که به خاطر مشکلات حل شدنی میخوان جون خودشو بگیرن . وبه شدت قلبم درد میگیره وقتی میبینم مشکلات شما حل شدنیه و میتونی به موفقیت های بی نظیر و عالی برسی.خواهش میکنم خودکشی نکن و سایت عباس منش رو بدون اتلاف وقت برو .دوست دارم عزیزم،شادباشی

2706